Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Golf 4 1.9tdi - Świeci kontrolka poduszki

05 Lip 2019 20:35 183 2
  • Poziom 1  
    Mam problem z autem (VW Golf 4 19 tdi, 2003). Podczas jazdy zaczynają migać kontrolki od ABS, ESP, poduszki powietrznej. Zegary pokazują spadają do zera, po chwili wszystko wraca do normy i pozostaje zapalona kontrolka poduszek. Dodam, że silnik podczas tego zdarzenia pracuje normalnie. Elektryk podłączył VAG, skasował błąd - powiedział, że następuje chwilowy brak napięcia oraz, że należy rozebrać zegary i sprawdzać po kolei. Pomoże ktoś?

Mogę wysłać link do filmu na Youtube z problemem.
  • Poziom 23  
    Wpisz w wyszukiwarce np google: "Opadające Wskazówki licznika Passat B5" na forum vwgolf jest temat ze zdjęciem zegarów gdzie szukać problemu, ja dzięki niemu naprawiłem problem z opadającymi wskazówkami w skoda, w sharan miałem podobną sytuację ale tam został wymieniony licznik. Ciekawe jest to, że u Ciebie zaświecają się kontrolki od ABS, ESP, nie pamiętam czy tak miałem, może jest problem w komunikacji CAN do licznika.
    A zaraz po odpaleniu kontrolka poduszek gaśnie i zapala się po problemie z licznikiem, czy świeci już po odpaleniu? Może to dodatkowy problem i jest usterka w AirBag?