Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Monitor AOC 144Hz - 144hz monitor AOC C24G1 - Spadające Hz

kacgro 07 Jul 2019 22:18 765 2
    kacgro
    Level 1  
    Witam wszystkich,
    Posiadam 144 Hz monitor firmy AOC, model C24G1. Mój problem to - gram normalnie w 144 FPS na 144 Hz do czasu aż włączę OBS na drugim monitorze. Gdy drugi monitor 60 Hz jest poprostu włączony wszystko jest ok, problem pojawia się gdy włączę obs - w grze pokazuje mi cały czas stałe 144 FPS ale na pierwszy rzut oka widać że widoczne jest tyko 60 FPS. Gdy przyłączam pomiędzy 144 a 60 FPS nie widać żadnej roznicy. W ustawieniach zaawansowanych czly czas pokazuje mi 144 Hz. Gdy na internecie wchodzę w UFO test mam Maks 60 FPS a przy zamkniętym obs 144. Ktoś może wie jak rozwiązać ten problem? Procesor i5 8400.karta graficzna gtx 1060 6gb płyta główna msi b360m pro-vdh mam 16 GB Ramu
    bumble
    User under supervision
    A tak konkretnie te herce i fpeesy bo się pogubiłem co kiedy spada. I jeszcze ufo. Postaraj się przetłumaczyć.
    Gatki
    Level 12  
    OBS chyba nie nagrywa powyżej 60FPS, a jeśli nawet wpiszesz to procesor, może tego nie uciągnąć, nie wiem jak przy nagrywaniu przez GPU. Przy rozszerzeniu ekranów test UFO się po prostu gryzie z przechwytywaniem obrazu.