Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alcatel 1x 2019 - Ekran Fasboot

09 Lip 2019 09:18 42 2
 • Poziom 11  
  Zmieniłem telefon na Alcatel 1x 2019 z Android 8.1.0 Oreo i na tym modelu telefonu chcę wypróbować ROOT, więc po przez ADB dochodząc do komendy: adb reboot bootloader telefon resetuje się do czarnego ekranu z białym napisem na dole z lewej strony: => FASTBOOT mode...

  Co to oznacza? Cały czas stoi w miejscu i dopiero po dłuższym naciśnięciu przycisku Power telefon uruchamia się po starcie normalnie.

  Czy w tym modelu Alcatel 1x 2019 (pisałem wcześniej na temat o ROOT w Alcatel U5 HD) może być taki sam problem bo jest wzięty Orange? Czy to może być wina, że ten jak i tamten telefon jest brandowany ?

  Wczoraj wyskoczył komunikat aby pobrać aktualizację systemu, więc pobrałem i zrobiłem tą aktualizację. Obecnie jest: 8.1.0-01006PL Czy gdyby był brandowany to aktualizacja była by możliwa? Przecież z Orange się system nie aktualizuje..
 • Poziom 11  
  :)

  To: => FASTBOOT mode... wyśiwtliło się po resecie telefonu po wpisaniu komendy "adb reboot bootloader" w okienku polecen w ADB.

  Jakiego typy ma być ta instrukcja? Jeżeli chodzi o Root, to próbuję wszystkiego co można, czyli np. to wszyskto co posiadam na dysku. Spis tego na czym praktykuję, to jest w tych 2 screenach :
  Alcatel 1x 2019 - Ekran Fasboot
  Alcatel 1x 2019 - Ekran Fasboot