Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Krawężnik a opona - Dalsza jazda

10 Lip 2019 08:31 297 7
  • Poziom 2  
    Witam. Wczoraj się zagapiłem i najechałem lekko na krawężnik. Mam pytanie czy na takiej oponie można jeździć śmiało? Do wulkanizatora będę miał czas w sobotę aby podjechać. Krawężnik a opona - Dalsza jazda Krawężnik a opona - Dalsza jazda
  • Poziom 36  
    Witam,
    tak na szybko wyglada na starcie powierzchniowe, obejzyj dokladnie, jezeli nie naruszyles struktury to do soboty bez forsowania wytrzyma.
    Czy wymienic? niech sie wypowie specjalista w zakladzie, ze zdjecia nie da sie tego wywnioskowac. Z drugiej strony to twoje bezpieczenstwo wiec czy warto to juz twoja decyzja.
    Swoja droga co to za kraweznik ze tak wyrwal ?
    Pozdrawiam
  • Poziom 19  
    Swoją drogą na autostradę, to bym się bał jechać. Po mieście (spokojnie) raczej wytrzyma jak kolega wyżej pisał.
  • Poziom 2  
    Akurat zagapiłem się na rowerzyste i pach w skrętnym kołem w krawężnik. Po autostradach i obwodnicach to praktycznie nie jeżdżę. Jedynie do pracy z 5km i gdzieś do sklepu maksymalnie 10km
  • Poziom 32  
    Spokojnie, z umiarem możesz jeździć. W sobotę, jak piszesz wstąp do dobrego gumiarza, to otrzymasz fachową opinię. Ze zdjęcia nie da się ocenić głębokości uszkodzeń.
  • Poziom 36  
    Witam,
    "zagapiłem się na rowerzyste" / "-stke" :).
    Niech specjalista obejzy w serwisie. Delikatna jazda powinna byc OK, ale oglada ja czesto, jak zacznie uchodzic powietrze czy jakies uwypuklenia to zaniechaj jazdy i do serwisu.
    Pozdrawiam
  • Poziom 18  
    Witam.
    Gdyby była konieczność naprawy bocznej części opony. Poszukaj na Googlach jest firma z Łodzi co ma możliwość naprawiania takich uszkodzeń. Czasem warto a czasem nie ale warto ich zapytać. W końcu są specjalistami w tej dziedzinie.
    Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    To gdzieś się stało około godziny 19 i narazie do tej godziny nie ma żadnych bąblów i powietrze też nie schodzi.