Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Nie widzi karty graficznej

11 Lip 2019 00:05 42 3
  • Poziom 6  
    Witam mam problem od chwili formatowania win 7 64bit (orginał prosto z płyty).Nie widzi karty graficznej,jedynie co widzi to zintegrowana karta intel a dedykowana jako standardowa karta graficzna VGA.Instalowałem wszystkie sterowniki z strony producentów i z płyt dołączonych do zestawu |(plyta glowna,graficzna).Próbowałem juz wszystkiego jeśli chodzi o tego typu tematów.Wcześniej przed formatem nie było problemu a teraz co ? (dodam od razu aby uniknąć głupich pytam typu czy jest podpięty monitor do dedykowanej TAK!)

Karta graficzna : radeon sapphire 6790 HD
    Płyta główna : gigabyte ga-h81m-s1

Proszę o pomoc bo z tematem bujam się już tydzień :(
  • Poziom 22  
    Karta normalnie wyświetla obraz?
  • Poziom 6  
    Tak normalnie wyświetla.Zmieniłem płytę główną na taki sam model i dołożyłem te 0.5tb pamięci (brat miał taki sam PC wszytko to samo) przełożyłem części i jest Okej.Widać jak wszystko padło i zaistalowałem wszystko na nowo prawdopodobne padła też płyta główna (tzn. upaliła się karta graficzna i płyta za jednym zamachem).Uwaga na noś takiego.Czytałem że jednemu pomaga zainstalowanie Win 10 a miał win7.Zaś u mnie poszło coś jeszcze jak widać (zmiana płyty głównej) (kostki RAM'u bez zmian).Pozdrawiam wszystkich i niech wam się powodzi :) Temat do zamknięcia :*
  • Poziom 6  
    Tak normalnie wyświetla.Zmieniłem płytę główną na taki sam model i dołożyłem te 0.5tb pamięci (brat miał taki sam PC wszytko to samo) przełożyłem części i jest Okej.Widać jak wszystko padło i zaistalowałem wszystko na nowo prawdopodobne padła też płyta główna (tzn. upaliła się karta graficzna i płyta za jednym zamachem).Uwaga na noś takiego.Czytałem że jednemu pomaga zainstalowanie Win 10 a miał win7.Zaś u mnie poszło coś jeszcze jak widać (zmiana płyty głównej) (kostki RAM'u bez zmian).Pozdrawiam wszystkich i niech wam się powodzi :) Temat do zamknięcia :*

Dodano po 4 [minuty]:

Brat miał taka sama płyte główna i dodatkowy dysk 500gb.Przełożyłem to od niego (kostki ramu bez zmian) i działa.Uwaga na coś takiego bo to mylące.Niby działa i jest podłączona pod kartę dedykowana (mijamy zintegrowana) lecz może jej nie widzieć.Wcześniej zmieniłem tylko karte graficzna lecz to nie dało skutku po zamieszczeniu posta na forum zmieniłem również płytę główną (ten sam model) wtedy wszystko zaczęło działać (nikt nie chce przyjąć do wiadomości że będzie musiał kupić nowa płytę lub kartę ale u mnie pomogło).