Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Huawei Y6 2018 - Root i odzyskiwanie plików

11 Lip 2019 08:09 102 4
  • Poziom 2  
    Witam mam mały problem.Przez przypadek usunąłem wszystkie zdjęcia z mojego telefonu. Znam już dobry program do odzyskiwania plików, tylko że ten program wymaga roota. Próbowałem już trzema programami zrootować ten telefon, mnin.: Kingoo Root PC, Kingo App, King Root App.
    Szczegółowe info:
    Marka/model: Huawei Y6 2018
    Wersja systemu android: EMUI 9

Byłbym wdzięczny za szybką pomoc.Pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    O ile zdjecia nie znajdowaly sie na karcie pamieci to niestety nic nie odzyskasz, nawet majac roota. Praktycznie nie ma mozliwosci odzyskania usunietych plikow z pamieci wewnetrznej telefonu po czasie, zwlaszcza w przypadku urzadzen ktore sa fabrycznie szyfrowane.
    W przypadku nieszyfrowanych urzadzen jest jeszcze barzdziej inwazyjna (wiazaca sie praktycznie z poswieceniem telefonu kosztem danych) metoda pozwalajaca wyciagnac dane z kosci NAND z pominieciem kontrolera i daje czasem daje ciekawe wyniki, ale szyfrowanie w zasadzie sprawia ze w tym przypadku nie ma to sensu.

Jesli zas chodzi o roota - w przypadku Huawei generalnie wymagany jest odblokowany bootloader a producent nie swiadczy juz tej uslugi. Odblokowanie bootloadera wiaze sie z przywroceniem ustawien fabrycznych i zaszyfrowaniem partycji z danymi nowym kluczem wiec nawet gdyby ci sie to udalo to danych sprzed resetu i tak nie odzyskasz.
  • Poziom 2  
    Dziękuję wszystkim. Uważam ten temat za zamknięty.

Pozdrawiam.

Dodano po 36 [sekundy]:

Zamykam temat.