Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Karta sieciowa TP-Link TF-3200 (IP100A) a Windows 8 - sterowniki

11 Lip 2019 11:20 66 4
  • Poziom 8  
    Witam.Postanowiłem zmienić system operacyjny na windows 8.Wcześniej posiadałem system Windows 7.Mam wielki problem ze sterowaniem do karty sieciowej.Karta sieciowa,którą posiadam ma sterowniki na płytce,ale nie znajdę na niej (niestety)sterowaników do systemu Windows 8.
    Karta sieciowa Tp-link.
    Model TF-3200.
    Znacie może jakiś sprytny sposób na zmianę tej sytuacji?
  • Specjalista Sieci, Internet
    przemonk25 napisał:
    Postanowiłem zmienić system operacyjny na windows 8.Wcześniej posiadałem system Windows 7
    Można wiedzieć, w jakim celu? Ósemka jest bardzo marnym produktem, stąd udział w rynku to tylko ok. 6%.
    przemonk25 napisał:
    Znacie może jakiś sprytny sposób na zmianę tej sytuacji?
    Chyba zmienić kartę. To dość stara karta, sterowników może nie być, a ceny kart nie są wysokie.
  • Poziom 8  
    Zmieniłem by przez miesiąc potestować. Za miesiąc kupuje nowy sprzęt. Microsoft zezwala na darmowe testu przez miesiąc więc korzystam. A win 7 pobrać się nie da. Powrót do Visty też słaby poziom. Szukam rozwiązania problemu by ten miesiąc przetrwac...
  • Pomocny post
    Moderator - Komputery Serwis
    Spróbuj tych sterowników, być może będą działały z Windows 8/8.1, ale głowy sobie urwać nie dam (nie testowałem). Instalacja przez menedżer urządzeń.

Sterowniki dla kart na chipsecie IP100A w wersji 5.0.7.904 dla systemów 32 bit i 64 bit, powinny działać według opisu dla Windows Vista, 7, 8, 8.1, być może również 10.

ID sprzętu: PCI\VEN_13F0&DEV_0200
  • Poziom 8  
    Dziękuję. Pliki podane przez Kolegę wyżej pomogły. Internet działa. Temat zamykam :)