Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zintegrowana grafika CS:GO - mrugający ekran przy zmianie ustawień graficznych

KacperoXxX 14 Jul 2019 09:16 717 5
    KacperoXxX
    Level 4  
    Zacznę od tego, nie jestem jakimś wymagającym graczem nie potrzebuję dużo FPS w CS:GO ale 40-60 to za mało.
    Chciałem obniżyć detale do najniższych przy roździałce 4:3 1280x1024, bo wtedy mam około 100FPS i tyle by mi już w zupełności wystarczało.
    Ale problem jest taki:

W CS:GO na zintegrowanej karcie graficznej gdy wyłączam synchronizacje pionową, lub tryb antyaliasingu zaczyna mrugać ekran.
    A to bardzo ogranicza mi wydajność.

W czym może być problem?
    Dodam jeszcze, że na osobnej karcie graficznej mogę ustawić sobie ustawienia jakie tylko chcę.

Podzespoły:

Procesor: i5 4460
    Chłodzenie: SilentiumPC Spartan 3 LT
    Płyta: MSI H81M-P33
    RAM: 2x4GB 2133MHz
    Dysk: HDD WD Blue 1TB
    Zasilacz: Chieftec 500W (GPS-500A8)
    Obudowa: Silentiumpc Gladius M35W

Windows 10 64bit Home
    Monitor: LG Flatron W2243S podłączony kablem d'sub.

Film w załączniku.
    2konrafal1993
    Level 37  
    Zrób aktualizację sterowników do karty graficznej jeszcze jakiś czas temu cs go miało aktualizację gdzie wystarczy wpisać komendę i gra działa płynniej na słabszym sprzęcie tu masz poradnik z tymi komendami https://gamehag.com/pl/forum/t/65903-csgo-opcje-uruchamiania---poradnik
    KacperoXxX
    Level 4  
    Aktualizacje już raczej wszystkie są. Komendy dużo nie dadzą właśnie te opcje: synchronizacja pionowa lub tryb antyaliasingu musi być włączona by ekran nie mrugał a to z 100FPS robi 40-60.
    2konrafal1993
    Level 37  
    Testowałeś te komendy? No chyba że oczekujesz cudów że ktoś odprawi jakiś rytuał i fps wzrośnie ale tak się nie da. Integra intela jest dobra do pracy biurowej a nie do cs go gdzie jednak trzeba mieć te 100 fps żeby nie być bitym na meczu. Nie masz za wiele opcji zrobienia z tym porządku albo te komendy albo zmiana karty graficznej a jeśli chodzi o synchronizację to gra musi być w stanie trzymać stałe 60 fps żeby obraz był w porządku inaczej będą takie cuda.
    KacperoXxX
    Level 4  
    Tak komendy prawie, że wszystkie powpisywałem ale one nie dadzą od razu 100FPS, tylko te ustawienia tak mi wydajność ograniczają.
    Robert B
    Level 43  
    KacperoXxX wrote:
    W czym może być problem?

W tym, że marna grafika HD 4600 w tym CPU nadaje się do wyświetlenia pulpitu i do biura a nie do grania.
    KacperoXxX wrote:
    na osobnej karcie graficznej mogę ustawić sobie ustawienia jakie tylko chcę.

No to dlaczego z uporem maniaka chcesz grać na integrze?
    https://esportmania.pl/counter-strike-global-...a-czego-potrzebujesz-zeby-zaczac-grac/3jc4vg5