Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Nokia 3310 - Słuchawki do telefonu(jaki wtyk?);

15 Lip 2019 17:03 150 9
  • Poziom 16  
    Witam
    Mam kilka sztuk kultowego niezastąpionego telefonu nokia 3310. Chciałbym dobrać do niego jakieś słuchawki, tzn. przejściówkę, dzięki której mógłbym podłączyć mini Jacka 3,5 mm, którego z kolei podpialbym do wieży Sony za pomocą kasety adaptera MP3. Chodzi mi o to żeby słuchać muzyki z nokii 3310 na mojej wieży stereo.
    Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    Ile zmieści się utworów mp3 w pamięci poczciwej i kultowej Nokii 3310? Pół mp3-jki? (z pominięciem już faktu iż 3310 nie odtwarza formatu mp3)
    Można wiedzieć, czego kolega chciałby słuchać z ... Nokii 3310?
    Z ciekawości pytam :D
  • Poziom 16  
    Dzwonków, nie empetrójek, tylko zwykłych dzwonków z kompozytora.
  • Poziom 9  
    Teoretycznie tak, ale Nokia 3310 dawała sygnał mono na słuchawkę w zestawie słuchawkowym, na dodatek jest tam jeszcze mikrofon, prawda?
  • Poziom 19  
    kaseciak22 napisał:
    Witam
    Mam kilka sztuk kultowego niezastąpionego telefonu nokia 3310...

Co takiego kultowego jest w tym telefonie? Ot sprzęt o parametrach dość przeciętnych w latach kiedy był w użytkowaniu, nie wyróżniający się ani stylistyką, ani parametrami technicznymi w tamtym okresie. Przeglądając Twoje wpisy to dochodze do wniosku, że posiadasz same kultowe sprzęty... :D

kaseciak22 napisał:
    Dzwonków, nie empetrójek, tylko zwykłych dzwonków z kompozytora.
    Ty chcesz słuchać dzwonków z telefonu na głośnikach swojej kultowej wieży? Poważnie... Kurde myślałem, że wszystko już widziałem, ale tym przebiłeś nawet swój pomysł stworzenia systemu operacyjnego i budowę pamięci RAM...
  • Poziom 9  
    aarek68 napisał:
    Kurde myślałem, że wszystko już widziałem, ale tym przebiłeś nawet swój pomysł stworzenia systemu operacyjnego i budowę pamięci RAM...

Ktoś coś tworzył?
    A gdzie?
    :D
  • Poziom 19  
    masa_huku napisał:
    aarek68 napisał:
    Kurde myślałem, że wszystko już widziałem, ale tym przebiłeś nawet swój pomysł stworzenia systemu operacyjnego i budowę pamięci RAM...

Ktoś coś tworzył?
    A gdzie?
    :D

Kolega kaseciak22: Link, który co chwila z innym dziale zakłada kompletnie bezsensowne tematy, zadaje pytania na poziomie siedmiolatka (bez obrazy), stwarza problemy tam, gdzie ich tak naprawdę nie ma - przykładem niech będzie to, że z obawy o uszkodzenie gniazda w swoim kultowym telefonie, postanowił nie rozłączać nigdy ładowarki (ciekawie musi wyglądać podczas rozmowy na ulicy).
    A zresztą po co się "produkować" i udzielać porad, skoro ten temat i tak zostanie za moment zamknięty przez jego założyciela, tylko po to zresztą, aby za moment powstał nowy, jeszcze bardziej absurdalny.
  • Poziom 16  
    W lokalnym sklepie elektronicznym kupiłem sobie przejściówkę Jack 3,5 mm na 2,5 mm, a do tego kasetę adapter, podłączyłem to wszystko do wieży i wszystko śmiga :D
    I kto mi teraz zaprzeczy że nie da się zrobić sprzętu muzycznego z dwóch(dla niektórych niepotrzebnych) staroci? :)
    Dźwięk jest co prawda mono, ale i tak melodia "Nokia Tune" płynąca z "dużego" głośnika jest bezcenna. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za pomoc.