Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toyota Hilux 1994 - Lampy LED z Chin nie świecą - zmiana biegunowości ?

16 Jul 2019 09:52 213 3
  • Level 2  
    Witajcie kupiłem lampy LED do reflektorów przednich, które po podłączeniu do kostki nie świecą w ogóle.
    Po zamianie miejsc plusa z minusem działają, ale wariują na długich świecą do jazdy dziennej a na światłach mijania świecą długie.
    Lampa jest hermetycznie poklejona i nie wiem jak teraz to odmotać. Czy jest jakiś przekaźnik do kupienia co zmienia biegunowość z chińskiej na europejską ? czy trzeba instalację od nowa robić ? ale wtedy co z innymi lampami z tyłu itp ...
    Poratujcie Panowie i Panie.
    Dzięki.
  • Level 41  
    Witam,
    pomijam fakt legalnosci zastosowania takich lamp. One wogole maja certyfikat dopuszczenia do uzytkowania?
    A sama zamiana kabli z gniezdzie? jezeli zamienisz kable w lampach przednich nic nie musisz robic z tylnymi.
    Pozdrawiam
  • Level 2  
    Samochód typu off-road nie porusza się po drogach,
    Kable zmienione w kostce i lampy świecą, ale całkowicie "na opak" tak jak opisałem wcześniej.
    Myślałem że jest jakiś gotowy przetwornik który wpinam w kostkę między nią a lampę i będzie działać.
    Somsiad doradził rozebranie lampy i zmianę biegunowości, ale nie wiem jak potem ze szczelnością lampy ponieważ jest klejona :-(
  • Level 39  
    To zamień w kostce.