Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowy sterownik lpg Zenit Black Box

16 Lip 2019 11:02 483 8
  • Poziom 18  
    Na rynku pojawił się nowy produkt. Sterownik Zenit Black Box od firmy AG Centrum.
    https://lpgmasters.pl/zenit-black-box-sterownik-lpg/
    Porównując tego najnowszego Zenita do prehistorycznym Zenita 2005 czy Zenit 2009 to jest inna liga.
    Komputer gazowy właściwie wszystko mający. Czy przyjmie się na rynku? Technicznie wygląda bardzo dobrze.Z drugiej strony jest kilka innych sterowników które maja to samo co Zenit Black Box od dawna, jak Stag Qbox czy Optima Expert.

Osobiście życzę jak najlepiej. Czym więcej graczy na rynku tym dla klientów lepiej.
  • Poziom 38  
    Szkoda tylko, że ci gracze nie słuchają rynku i kumatych monterów. Tak więc dla mnie czy to QBOX czy inny BOX.... Przyjedzie na poprawkę zobaczymy czy był warty grzechu. ZENIT PRO powiedzmy ujdzie.
  • Poziom 23  
    Polscy producenci zrobili duże postępy w swoich sterownikach, kiedyś patrzyliśmy na włochów z podziwem a teraz to oni mogą się uczyć od nas.
  • Poziom 38  
    Nie masz pojęcia o tym co piszesz. Zajmij się instalacjami w sposób inny niż instrukcja montażu. Jak zrozumiesz co tam się dzieje to będziemy mieli o czym dyskutować.
    Bez urazy oczywiście.
    Pozdrawiam
  • Poziom 23  
    psooya napisał:
    psooya

masz oczywiście prawo do swojego zdania tak jak ja, wiem jak działają sterowniki LPG i miałem okazje patrzeć jak się rozwijały przez ostanie 10lat w Polsce i dlatego uważam że są lepsze od włoskich odpowiedników a w dodatku tańsze w eksploatacji
  • Poziom 38  
    Znajdź w tych instalacjach jeden kluczowy błąd który powoduje często mega problemy z regulacją dawki i mimo starań też wywali błędy albo nie będzie cudownie to jeździło.
    Może sterownik się rozwija ale ciągnie za sobą smród lat 80/90 wraz z cała instalacją. Jak już zrozumiesz napisz PW podyskutujemy bo ja parę pomysłów mam i jeden jest w trakcie realizacji.
  • Poziom 23  
    Osobiście widzę trzy kluczowe problemy odnośnie instalacjach gazowych: pierwszą to jest pazerność oraz wiedza samych warsztatów montujących LPG druga to stan techniczny samych samochodów trzecia to jakość samego LPG na Polskich stacjach
  • Poziom 38  
    Dostane bana ale g*** prawda. Nie masz pojęcia o tym, co piszesz, mimo iż zgodnie z manualem, potrafisz zrobić z taką instalacją wszystko.
    Pazerność? Montuję tydzień i biorę ~1k od cylindra, mam tokarkę i elementy cięte z inoxa.
    Wiedza warsztatów jest równa, bądź niższa od manuala, który dostarcza producent nie mający wiedzy o tym, co produkuje i do czego to się nadaje. Jakość paliwa - no jest jakie jest, ale to najmniejszy problem poza smołą i opiłkami.
    Skoro tak jest fajnie, a bardzo długo drążę temat wypalonych zaworów, powiedz coś, czego większość nie wie. Bajania o ubogiej mieszance, czy liczbie oktanowej odpuść. Sporo dłubię głównie samych zgonów i problemów, wiec PW do merytorycznej dyskusji.
  • Poziom 23  
    psooya napisał:
    Nie masz pojęcia o tym, co piszesz,

Jeszcze raz napisze to samo, mam prawo do swojego zdania nie jesteś wyrocznią akceptuję twoją wypowiedz ale się z nią nie zgadzam proszę o trochę szacunku. To że masz tokarkę i inne ciekawe narzędzia świetnie, ale nie widzę powiązania z montażem instalacji. Na Polskich drogach jeździ ponad 3mln samochodów z instalacją LPG czy wszystkie te auta mają problem z wypalonymi zaworami? Czy jeżdżąc tylko na PB zawory się nie wypalają?