Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nowy sterownik lpg Zenit Black Box

16 Jul 2019 11:02 1158 8
 • Level 18  
  Na rynku pojawił się nowy produkt. Sterownik Zenit Black Box od firmy AG Centrum.
  https://lpgmasters.pl/zenit-black-box-sterownik-lpg/
  Porównując tego najnowszego Zenita do prehistorycznym Zenita 2005 czy Zenit 2009 to jest inna liga.
  Komputer gazowy właściwie wszystko mający. Czy przyjmie się na rynku? Technicznie wygląda bardzo dobrze.Z drugiej strony jest kilka innych sterowników które maja to samo co Zenit Black Box od dawna, jak Stag Qbox czy Optima Expert.

  Osobiście życzę jak najlepiej. Czym więcej graczy na rynku tym dla klientów lepiej.
  Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
 • Level 23  
  Polscy producenci zrobili duże postępy w swoich sterownikach, kiedyś patrzyliśmy na włochów z podziwem a teraz to oni mogą się uczyć od nas.
 • Level 23  
  psooya wrote:
  psooya

  masz oczywiście prawo do swojego zdania tak jak ja, wiem jak działają sterowniki LPG i miałem okazje patrzeć jak się rozwijały przez ostanie 10lat w Polsce i dlatego uważam że są lepsze od włoskich odpowiedników a w dodatku tańsze w eksploatacji
 • Level 38  
  Znajdź w tych instalacjach jeden kluczowy błąd który powoduje często mega problemy z regulacją dawki i mimo starań też wywali błędy albo nie będzie cudownie to jeździło.
  Może sterownik się rozwija ale ciągnie za sobą smród lat 80/90 wraz z cała instalacją. Jak już zrozumiesz napisz PW podyskutujemy bo ja parę pomysłów mam i jeden jest w trakcie realizacji.
 • Level 23  
  Osobiście widzę trzy kluczowe problemy odnośnie instalacjach gazowych: pierwszą to jest pazerność oraz wiedza samych warsztatów montujących LPG druga to stan techniczny samych samochodów trzecia to jakość samego LPG na Polskich stacjach
 • Level 38  
  Dostane bana ale g*** prawda. Nie masz pojęcia o tym, co piszesz, mimo iż zgodnie z manualem, potrafisz zrobić z taką instalacją wszystko.
  Pazerność? Montuję tydzień i biorę ~1k od cylindra, mam tokarkę i elementy cięte z inoxa.
  Wiedza warsztatów jest równa, bądź niższa od manuala, który dostarcza producent nie mający wiedzy o tym, co produkuje i do czego to się nadaje. Jakość paliwa - no jest jakie jest, ale to najmniejszy problem poza smołą i opiłkami.
  Skoro tak jest fajnie, a bardzo długo drążę temat wypalonych zaworów, powiedz coś, czego większość nie wie. Bajania o ubogiej mieszance, czy liczbie oktanowej odpuść. Sporo dłubię głównie samych zgonów i problemów, wiec PW do merytorycznej dyskusji.
 • Level 23  
  psooya wrote:
  Nie masz pojęcia o tym, co piszesz,

  Jeszcze raz napisze to samo, mam prawo do swojego zdania nie jesteś wyrocznią akceptuję twoją wypowiedz ale się z nią nie zgadzam proszę o trochę szacunku. To że masz tokarkę i inne ciekawe narzędzia świetnie, ale nie widzę powiązania z montażem instalacji. Na Polskich drogach jeździ ponad 3mln samochodów z instalacją LPG czy wszystkie te auta mają problem z wypalonymi zaworami? Czy jeżdżąc tylko na PB zawory się nie wypalają?