Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Texa PolandTexa Poland
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna III - Hamulec elektryczny adaptacja

16 Lip 2019 11:52 1209 5
  • Poziom 2  
    Witam,
    Zwolnilem poprzez awaryjna linkę moduł hamulca elektrycznego w Lagunie 3 2.0 DCI 2008r. Po tej operacji jest całkowity brak działania i podświetlania przycisku. Padł moduł? Co z tym fantem zrobić?
    Jak wygląda adaptacja modułu hamulca elektrycznego z hatchbacka do kombi?? Jest jakiś większy problem??
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Texa PolandTexa Poland
  • Poziom 10  
    Podlaczales jakiś tester? Bledy jakieś konkretnie są? Czy może wgl nie łączy się z modułem?
  • Texa PolandTexa Poland
  • Poziom 2  
    W ogóle się nie odzywa nie świeci. Po awaryjnym zwolnieniu. Błąd multipleksu i moduł elektroniczny hamulca. Skasować się nie da. Chciałem założyć drugi, używany. Tylko nie wiem czy duży jest problem z adaptacja hamulca elektrycznego np z hatchbacka, coupe do kombi?? Czy wystarczy aby podłączyć i skasować błędy?
  • Poziom 32  
    Dlaczego hamulec został awaryjnie zwolniony?
    Sprawdzałeś bezpieczniki?
    Po zamontowaniu nowego modułu wymaga się przeprowadzenia nastaw podstawowych. Większość testerów diagnostycznych umożliwia przeprowadzenie procedury,
  • Poziom 2  
    Kalibracja ręcznego wykonana została na wzniesieniu. Zaciągnął się i to na tyle. Ani do przodu ani do tyłu. Wtedy nastąpiło awaryjne zwolnienie. Gdzie znajduje się bezpiecznik od ręcznego? Pod maska? Chciałem spróbować wykonać kalibracje na płaskim terenie i sprawdzić działanie linek i zacisku.
  • Poziom 1  
    Witam gdzie znajdę bezpiecznik od hamulca postojowego laguna 3 2.0 dci?