Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dekoder Cyfrowego Polsatu za granicą

dawlis1427 16 Jul 2019 14:28 11544 9
    dawlis1427
    Level 5  
    Witam, niedlugo wyjeżdżam do Niemiec i chciałbym sie zapytać czy biorąc ze sobą za granicę dekoder Cyfrowego Polsatu będzie on działał? Wiem, ze jest telewizja internetowa itp, ale internetu niestety z routera czy kabla nie bd posiadał, a ciekawi mnie czy takie cos by działało. Licze6na odpowiedź
    dawlis1427
    Level 5  
    A są jakieś konsekwencje tego? Czytałem, że po prostu to niezbyt zgodne z prawem, ale nadawca żadnej kary, ani tego kto dokladnie odbiera tv za granicą nie wie i nie daje
    Tommy82
    Level 41  
    To się odnosi do Polsatu GO.
    dawlis1427
    Level 5  
    Okej rozumiem, ale ja pytam o dekoder, bo tak jak wspominałem telewizja internetowa nie wchodzi w grę, ale dzieki za odpowiedź
    LeDy
    Level 43  
    Nie ma to znaczenia . Nadawca ma tylko kontakt z dekoderem a nie z miejscem jego pobytu.
    Jak go zablokuje a będziesz dzwonić na Info z zagranicy to się domyśli.
    dawlis1427
    Level 5  
    A jeśli chodzi o blokowanie to blokują wszystko co działa za granicą czy bardziej trzeba miec pecha zeby zlapali przy takim czyms?
    LeDy
    Level 43  
    Blokują wyrywkowo abyś się odezwał, zadzwonił. Taka zabawa.
    dawlis1427
    Level 5  
    Co wówczas? Dzwonić jak już się jest w Polsce czy bez znaczenia, jakaś kara czy coś w tym stylu jest?
    LeDy
    Level 43  
    Bez znaczenia. Nie słyszałem by kogoś "namierzyli" , że za granicą i coś zrobili. W końcu mają klienta.