Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prestigio Multipad Diamond 4 - Potrzebny wsad do zaprogramowania pustej pamięci

18 Lip 2019 18:38 246 18
  • Poziom 10  
    Witam jak w temacie, potrzebuję wsad do zaprogramowania pustej pamięci poprzez programator. Tablet Prestigio Multipad Diamond 4 7.85 3G z oznaczeniem PMT7077_3G
  • Poziom 38  
    A nie firmware czasem kolega szuka ?
  • Poziom 10  
    Tak chodzi mi o frimware ale do pustej pamięci. I teraz nie wiem czy to ma być jakieś określone oprogramowanie z określonym plikiem pod programator kości.
  • Poziom 38  
    Może ten temat cię nakieruje.
    Tu masz pliki z firmware do Prestigio Ewentualnie szukaj plików na chomikuj.pl
  • Poziom 10  
    To niestety nie jest to potrzebny mi jest obraz Emmc (plik Bin). Plik powinien być jedno częściowy.

• Poziom 43  
  • Poziom 38  
    lukas268 napisał:
    To niestety nie jest to potrzebny mi jest obraz Emmc (plik Bin). Plik powinien być jedno częściowy.

Zerknij tutaj
    Jeśli chcesz to wgrać jakimś Infinity Miracle BOXem to szukaj po rozszerzeniu jakie obsługuje taki sprzęt. Kilka razy do innych modeli pobierałem takie pliki.

Jaki układ chipset steruje tym tabletem ? Mediatek ?
  • Poziom 10  
    Ja tego nie będę programował znalazłem serwis który mi zaprogramuje kość i tak jak wcześniej napisałem taki plik mi jest potrzebny, nie wiem jakiego boxa mają do programowania. Powiedzieli mi że ma być taki plik i powinien zajmować około 4gb i że to ma być gotowy obraz Emmc jednoczęściowy.

• Poziom 43  
    W życiu nie będzie zajmował 4GB.
    Dlaczego sądzisz że pamięć jest pusta?
  • Poziom 38  
    lukas268 napisał:
    Ja tego nie będę programował znalazłem serwis który mi zaprogramuje

Tak z ciekawości ile taka usługa kosztuje ?

Zwykłym sposobem zalecanym przez producenta nie możesz tego wgrać ?
  • Poziom 10  
    Tablet to tzw. cegła zaprogramowanie pamieci kosztyjue 30zl 1sztuka ja mam 2 sztukiki bo kupiłem na zapas więc zaprogramowanie 2 szt. 50 zł
  • Poziom 38  
    lukas268 napisał:
    Tablet to tzw. cegła zaprogramowanie pamieci kosztyjue 30zl 1sztuka ja mam 2 sztukiki bo kupiłem na zapas więc zaprogramowanie 2 szt. 50 zł

I tą zaprogramowaną pamięć sam sobie wlutujesz ?.

A co jeśli to nie pamięć padła a elektronika ?
    Jakie masz objawy uceglenia ?

Z tego co widzę na alledrogo płyta główna kosztuje 85zł więc nie wiem czy opłaca ci się bawić tym.
  • Poziom 10  
    Na 100 procent pamieć mam hot air wiec sobie sam wlutuje za wymianę powiedzieli mi 100zl wiecej.Ta płyta na allegoro jest sprawna w pełni?
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    lukas268 napisał:
    Ta płyta na allegoro jest sprawna w pełni?

Zacytuję opis aukcji "Sprawna, z demontażu (uszkodzony lcd) płyta główna Prestigio Multipad Diamond 7.85 3G PMT7077_3G.

8598C_V2.0

Brak blokad."
    Decyzję zostawię Tobie.
  • Poziom 10  
    Podaj mi linka to to sprawdze.

• Poziom 43  
    lukas268 napisał:
    Tablet to tzw. cegła

lukas268 napisał:
    Na 100 procent pamieć

Skąd ta pewność?
    gradek83 napisał:
    Zwykłym sposobem zalecanym przez producenta nie możesz tego wgrać ?

No właśnie, czy chociaż próbowałeś?
    Ja swoją Mantę uceglałem nie raz wgrywając inne softy i jakoś pamięci w serwisie i to plikiem 4GB nie podnosiłem do życia.
    Swoją drogą skąd oni wzięli te 4GB?
  • Poziom 10  
    Było to już poruszane na forum więc wiem ze to na pewno pamięć. Wcześniej tablet się grzał przy ładowaniu i bez powodu się wyłączał zrobiłem mu reset i zawisł na ekranie erasing i tak bez końca ekran wisi, kupiłem już płytę na allegro.

• Poziom 43  
    lukas268 napisał:
    Wcześniej tablet się grzał przy ładowaniu i bez powodu się wyłączał

To trzeba było zacząć od zmiany baterii zamiast kombinować bo sprawa jest oczywista.
  • Poziom 10  
    sosarek napisał:
    lukas268 napisał:
    Wcześniej tablet się grzał przy ładowaniu i bez powodu się wyłączał

To trzeba było zacząć od zmiany baterii zamiast kombinować bo sprawa jest oczywista.

Kolego bateria jest dobra to płyta się grzała, bywało też że tablet bez podłączonego ładowania się wyłączał bez powodu. płyta założona kupiona na allegro,nic się nie przegrzewa przy ładowaniu tablet śmiga elegancko.