Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Harman Kardon HK990 - działa chwilę b. słabo i PROTECT

05 Cze 2019 14:15 117 9
 • Poziom 3  
  HK 990,
  Ktoś mi go naprawiał, pochodził 3h i to samo ale nie chce juz sie podjać.
  Przepuszcza dźwięk ale nie wzmacnia już a po czasie protect.
 • Sklep HeluKabel
 • Poziom 10  
  Co masz na myśli, mówiąc że nie wzmacnia?
  Co dokładnie zrobił człowiek, który go naprawiał i jakie objawy miał wzmacniacz wcześniej.
 • Poziom 3  
  Po pewnym czasie wchodził w protect, później już się nie włączał. Po ingerencji miejscowego elektronika było dobrze ale tylko przez 3h, grał ale bez polotu, niby miał moc ale to nie było takie granie jak on potrafi, później znowu protect, po ponownym włączeniu dźwięk przepuszcza ale nie ma mocy a po chwili protect znowu.
 • Sklep HeluKabel
 • Poziom 10  
  OK. Co zrobił elektronik?
 • Poziom 2  
  Miałem ten sam problem z HK990, po restarcie do ustawień fabrycznych problem zniknął !!!
  Aby to zrobić, trzeba zresetować bieżące (prawidłowo zapisane) ustawienia lub jest cicho restart procesora. Postępowanie jest proste i bezpieczne. Postępuje się w sposób następujący:

  1. W trybie gotowości, wybierz prasę Gabinet (wskaźnik zasilania świeci się na pomarańczowo) i dwóch przycisków jednocześnie: "Speaker 1" i "Level settings" pojawi się na wyświetlaczu (około pięć sekund) "RECALL Default WAIT". Gdy pojawi się ten komunikat, należy zwolnić przycisk. Proces jest około pół minuty.

  2. Po zakończeniu procesu odzyskiwania, ustawienia domyślne (fabryczne instalowany po zakończeniu włączyć wzmacniacz pierwsza) pokaże "PARAM STANDARD RECALLED". Teraz trzeba odłączyć przewód zasilający i wstawić co najmniej 10 minut.

  3. Następnie, zwykłe czynności: podłącz przewód zasilający do gniazdka zasilania i wcisnąć energii w trybie czuwania i jest ładowany w całej pierwotnej czystości, tak jakby tylko z obciążeniem z ustawieniami domyślnymi. Dokonać korekty do własnych potrzeb i używać!
 • Poziom 3  
  To pomaga jak wzmacniacz złąpał błąd , np. zmieniliśmy głośniki na inne lub podłączaliśmy źródło na włączonym wzmacniaczu . Jak ma usterkę to reset factory nie pomoże .
  "Gabinet " to znaczy przycisk power :)
 • Poziom 2  
  Zgadza się, jak ma usterkę to nie zadziała . Ciekawi mnie czy zrobiłeś Reset Factory przed ingerencją miejscowego elektronika?
 • Poziom 3  
  Szczerze przyznaje że nie pamiętam. Podobno wymienił kilka elementów, problem polega rzekomo na tym że pewna wartość jest nie mierzalna.
 • Poziom 33  
  Vincent238 napisał:
  pewna wartość jest nie mierzalna

  Czyżby Zasada nieoznaczoności Heisenberga? Teoria cząstek elementarnych?