Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

IVECO Daily 2007 elektryczne szyby

19 Jul 2019 21:11 570 1
  • Level 10  
    Witam
    Kupiłem Iveco Daily 2007 z Hiszpanii i nie mogę dojść do ładu z szybami elektrycznymi.
    Gdy otwieram drzwi, szyby się opuszczają o jakieś 2 cm, gdy zamykam drzwi to okna się zamykają
    Problem nie leży w wiązce bo impuls inicjujący uchylenie i zamykanie okien idzie z czujnika otwartych drzwi z słupka
    Szyba kierowcy automatycznie tylko się opuszcza, nie podnosi się automatycznie
    Sterowanie z przełączników działało prawidłowo
    Piszę działało, bo wybiłem bezpiecznik i nie mogę go namierzyć. sprawdziłem wszystkie w skrzynce koło pedału sprzęgła i są dobre, a szyby prądu nie mają. Tak mi się zdawało że bezpiecznik wyleciał gdzieś pod kokpitem, ale może tylko mi się zdawało
    Może ktoś się bardziej orientuje co z tymi oknami ?
    Tak ma być ?
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Helpful post
    Level 19  
    16VDaniel wrote:
    Kupiłem Iveco Daily
    Nie miała baba kłopotu postanowiła sobie kupić Iveco :)
    16VDaniel wrote:
    Tak ma być

Tak. Jest to "system dekompresji kabiny pasażerskiej" ułatwiające zamykanie drzwi poprzez wyrównanie ciśnienia, chyba wyje..... jakiegoś inżyniera z NASA i ten ktoś przyjął się do Fabryki Iveco :P mnie też to denerwuje nie wiem jak to wyłączyć https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3590941.html mogli by ułatwić życie użytkownikowi wstawiając kratki wentylacyjne zamiast tego.