Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes w212 2.1 tryb awaryjny niskie cisnienie paliwa

21 Lip 2019 11:10 210 6
  • Poziom 3  
    Witam,
    mam problem z mercedesem w212- po wymianie (pompy wstepnej w zbiorniku, filtra, czujnika cisnienia w pompie wysokiego cisnienia, czujnika cisnienia na listwie, regulatora cisnienia na listwie, filtra paliwa, wtryskiwaczy) błąd nadal nie ustepuje.
    Kod błędu p0087. Ciśnienie paliwa poniżej wartości granicznej, wpada w tryb awaryjny zaraz przy 3 biegu i obrotach 2,5 tys. Natomiast gdy w zbiorniku jest rezerwa tryb sie nie włącza.
    Ręce opadaja pomocy
  • Poziom 39  
    Wychodzi że pompa ciśnienia paliwa nie wyrabia. Ta co przykręcona jest do wałka rozrządu z przodu silnika.
  • Poziom 3  
    Wlasnie przegladam front pojazdu i zadnej pompy nie widzialem, masz pewnosc ze ona tam jest?
  • Poziom 3  
    Pompa wysokiego cisnienia, zostal wymioniony czujnik regulacji przy niej. Ona nadaje wlasciwe cisnienie (sprawdzone zegarem) mam nowa lezy na stole, ale bez sensu wymieniac kiedy nadaje cisnienie, taka ciekawostka kiedy jest rezerwa tryb sie na wlacza
  • Poziom 39  
    Zbiornik paliwa jest dwukomorowy jesteś pewny że zawsze masz paliwo w pompce?
  • Poziom 3  
    co prawda pewności nie mam, Zastanawia mnie jedno za każdym razem po przekręceniu zapłonu zaczyna bulgotać pompka w zbiorniku, Właśnie się dowiedziałem że na przewodach jest jeszcze zaworek który puszcza Z jednej komory na drugą Czy ktoś może ma schemat Jak działa ta pompka w zbiorniku nie mogę nigdzie znaleźć