Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes w212 2.1 tryb awaryjny niskie cisnienie paliwa

21 Lip 2019 11:10 867 13
  • Poziom 3  
    Witam,
    mam problem z mercedesem w212- po wymianie (pompy wstepnej w zbiorniku, filtra, czujnika cisnienia w pompie wysokiego cisnienia, czujnika cisnienia na listwie, regulatora cisnienia na listwie, filtra paliwa, wtryskiwaczy) błąd nadal nie ustepuje.
    Kod błędu p0087. Ciśnienie paliwa poniżej wartości granicznej, wpada w tryb awaryjny zaraz przy 3 biegu i obrotach 2,5 tys. Natomiast gdy w zbiorniku jest rezerwa tryb sie nie włącza.
    Ręce opadaja pomocy
  • Poziom 40  
    Wychodzi że pompa ciśnienia paliwa nie wyrabia. Ta co przykręcona jest do wałka rozrządu z przodu silnika.
  • Poziom 3  
    Wlasnie przegladam front pojazdu i zadnej pompy nie widzialem, masz pewnosc ze ona tam jest?
  • Poziom 3  
    Pompa wysokiego cisnienia, zostal wymioniony czujnik regulacji przy niej. Ona nadaje wlasciwe cisnienie (sprawdzone zegarem) mam nowa lezy na stole, ale bez sensu wymieniac kiedy nadaje cisnienie, taka ciekawostka kiedy jest rezerwa tryb sie na wlacza
  • Poziom 40  
    Zbiornik paliwa jest dwukomorowy jesteś pewny że zawsze masz paliwo w pompce?
  • Poziom 3  
    co prawda pewności nie mam, Zastanawia mnie jedno za każdym razem po przekręceniu zapłonu zaczyna bulgotać pompka w zbiorniku, Właśnie się dowiedziałem że na przewodach jest jeszcze zaworek który puszcza Z jednej komory na drugą Czy ktoś może ma schemat Jak działa ta pompka w zbiorniku nie mogę nigdzie znaleźć
  • Poziom 5  
    Witam ponownie problem nadal występuje po wymianie pompy wysokiego ciśnienia i kolejny raz wtryskiwaczy !!😖 jakieś pomysły ?? Z góry dziękuje

Moderowany przez CameR:

Reg. 3.1.2-3.1.3. Nie używaj wielu kont na forum. Takie działanie powoduje zdezorientowanie użytkowników oraz niewłaściwe prezentowanie statystyk.

• Poziom 2  
    Witam, mam dokładnie ten sam problem. Wyjaśniło się coś ?
  • Poziom 5  
    Kup nowa listwę ciśnienia ja podmienialem z innych nie czytało nadal kupiłem nowa problem ustąpił
  • Poziom 2  
    Mechanik mi wymienil od innego niby takie same nr ale nadal nie pomoglo. Czyli mysle ze bedzie tak jak mowisz zeby nowa kupic. Pamietasz moze jaki to jest koszt w pl ? Ja mieszkam w uk i z tego co szukalem to okolo 2 tys zl za nowa. dzieki bardzo za pomoc pozdrawiam ;)

Dodano po 1 [minuty]:

Listwe wymieniales razem z tymi czujnikami na koncach czy tylko sama listwa ?
  • Poziom 3  
    Z czujnikami- regulatora z listwy nie ruszaj tak jak zamówisz tak niech zostanie, ja tez w Uk 😉 Z ebay kupiłem dwa z czego dwa nie działały.Koles z Polski mi wysłał na podmiankę nadal to samo-wiec kupiłem trzeci używany i pomogło 😂 uwierz mi co przechodziłem z tym złomem to moje od rozrządu wymiany po wymianę pomp paliwowych.😂 Dobry fachowiec jest Autogogola Londyn podjedz P. Maciek sprawdzi,mi tez nikt nie pomógł! flachowcow było sporo do tego pompa finansowa i pojechałem do Maćka -mówi wymień jeszcze raz listwę i posłuchałem jak ręka odjął. D
  • Poziom 43  
    ManiekUkkk napisał:
    Z czujnikami- regulatora z listwy nie ruszaj tak jak zamówisz tak niech zostanie, ja tez w Uk 😉 Z ebay kupiłem dwa z czego dwa nie działały.Koles z Polski mi wysłał na podmiankę nadal to samo-wiec kupiłem trzeci używany i pomogło 😂

Zawsze dziwiło mnie kupowanie na złomie części i dziwienie się że nie działa. Why?
  • Poziom 2  
    No to widzę ze nie jestem sam mam auto od roku i tez mi padł rozrząd przy Przebiegu 100tys. W wakacje wymieniłem silnik i teraz z tym walczę