Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pedały kierownicy tracer nie działają.

22 Lip 2019 21:02 102 11
  • Poziom 6  
    Witam
    Posiadam kierownice Tracer modelu nie kojarzę. Przestały działać w niej pedały. Zauważyłem, że wtyczka jest uszkodzona więc znalazłem taki sam kabel i przylutowałem, niestety pedały zaczęły działać odwrotnie czyli hamowanie po prawej, a przyspieszenie po lewej co sprawia, że niewygodnie się gra, więc pomyślałem że po prostu układ kabli jest zamieniony w nowej wtyczce więc zamieniłem zielony do białego niestety spowodowało to, że pedały w ogóle nie działają, więc zmieniłem tak jak było i powtórka tego co było. Wiecie o co może chodzić?

• Poziom 43  
    Co to za przewód, jakim wtykiem zakończony?
  • Poziom 6  
    Taki telefoniczny 4-pin.

• Poziom 43  
    Jaki wtyk na końcu? Daj zdjęcie wnętrza.

• Poziom 43  
    Sprawdź czy kolejność w oryginalnym i nowym jest zachowana.
  • Poziom 6  
    Jest zachowana
  • Spec od komputerów
    Zawsze mozesz rozkrecic pedaly i podlaczyc je odwrotnie, wtedy beda dzialac jak trzeba i nie bedziesz musial zgadywac jaki pinout mial kabel.
  • Poziom 6  
    Będę musiał tak zrobić, chciałem tego uniknąć bo wiadomo sprężyny w pedałach później ciężko to zamontować, ale zobaczymy jak to będzie.

• Poziom 43  
    Daj foto wnętrza i elektroniki.
  • Poziom 6  
    Niestety będę mógł to zrobić dopiero za 3 dni.
  • Poziom 6  
    Pedały naprawione. Kolejność kabli dobra ale testując różne kombinacje okazało się, że czerwony przewód to czarny, zielony to biały. Wszytko pomieszane mimo, iż na wtyczce kolorami przewody były ułożone identycznie. Dziękuje wszystkim za próbę pomocy.