Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

VW Passat B5 '97 - Zablokowane drzwi pasażera

Tenshee 23 Jul 2019 23:48 6630 7
 • #1
  Tenshee
  Level 2  
  Witam, posiadam samochód Passat b5 rocznik 1997. Tak jak w temacie drzwi nie chcą się otworzyć ani od zewnątrz ani od wewnątrz w prawych tylnich drzwiach, z początku otwierały się tylko od wewnątrz ponieważ była założona blokada przed dziećmi, po przekreceniu tej blokady drzwi nie chcą się otwierać już w ogóle, poradzicie co mam zrobić?
 • #2
  piterek-23
  Level 33  
  Blokada działa tak, że dziecko nie otworzy drzwi od wewnątrz, a nie ja piszesz od zewnątrz - dziecko nie otworzy samo drzwi jadąc samochodem.
  Ty zaś miałeś awarię klamki, zamka, albo coś jeszcze i wystarczyło zdjąć tapicerkę, zobaczyć co się dzieje i naprawić to Ty zablokowałeś sobie całkiem drzwi ;)
 • #3
  Tenshee
  Level 2  
  Toć napisałem że działało tylko od wewnątrz
 • #4
  piterek-23
  Level 33  
  Blokada "dziecko" = drzwi można otworzyć od zewnątrz, drzwi nie można otworzyć od wewnątrz.

  EDYTA
  Może TAKIM sposobem się uda? ;)
 • #5
  Tenshee
  Level 2  
  Tak miałem, co mam ci na to poradzić? Drzwi otwierały się tylko od wewnątrz, a po przekreceniu nie otwierają się w ogóle 🤨

  Dodano po 10 [minuty]:

  Dobra już rozumiem, miałem jakąś awarię od strony zewnętrznej, po przekreceniu założyłem blokadę od strony wewnętrznej, ale i tak nie zmienia faktu co z moim pytaniem co mógłbym zrobić w tej sprawie 🤔
 • #7
  Tenshee
  Level 2  
  Dziękuję za pomoc, sproboje
 • #8
  Haj_dek
  Level 11  
  Sprawdź linke od klamki zewnęcznej, możliwe że spadła linka. Żeby otworzyć zablokowane drzwi w przypadku gdy spadła linka trzeba zdjąć tapicerkę od wewnątrz i pociągnąć za cięgno klamki zewnetrznej przy kasecie.
  VW Passat B5 '97 - Zablokowane drzwi pasażera