Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat/Ibiza4/1,2 benzyna/2013r - Podłączenie akumulatora/alarm

24 Lip 2019 14:43 123 5
  • Poziom 2  
    Cześć
    Padł mi akumulator w seacie no i odpiąłem go i podładowałem ale po próbie podłączenie z powrotem załącza się alarm. Więc mam prośbę jak rozwiązać problem, podejrzewam, że jest jaki prosty sposób?

Moderowany przez CameR:

Uzupełnij info o zamontowanym systemie alarmowym.
    Reg. 3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.

• Poziom 11  
    Ja tu nie widzę problemu podłącz aku pozamykaj drzwi, maskę kluczyki w ręku i uzbroić alarm z pilota a potem rozbroić i powinno śmigać .

Moderowany przez CameR:

A ja widzę wiele możliwych problemów...

Jeżeli mówimy o fabrycznym pilocie i alarmie bezpilotowym, to jest możliwe, że alarm stracił ustawienia samochodu na skutek spadku napięcia akumulatora.
    Być może problem leży w syrence z własnym zasilaniem, która włącza się po odłączeniu akumulatora.
    Przy alarmach pilotowych przy spadku napięcia zasilania, często uszkadza się zawartość pamięci w centralce i "gubią" się ustawienia pilotów.

Reg. 3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji.

• Poziom 2  
    Ok, a podałbyś jakieś wskazówki jak to się robi, bo nigdy nie robiłem?

Dodano po 1 [minuty]:

Tak alarm jest fabryczny
  • Poziom 11  
    CameR nie czepiaj się widzisz że mało danych podał autor posta ale to najprostszy sposób by odblokować alarm czy fabryczny czy dodany .

Dodano po 5 [minuty]:

Podłącz aku zamknij drzwi z pilota potem otwórz powinno pomóc jak nie to włóż kluczyk do stacyjki i włącz zapłon może imo rozłączy alarm.
  • Poziom 2  
    Ok jutro będzie działał, bo w pracy siedzę i dam znać czy pomogło, dzięki ;) .
  • Poziom 2  
    Niestety ale nie pomogło zamkniecie z pilota, a jak włożyłem kluczyk do stacyjki to nawet żadna kontrolka się nie zapaliła

Dodano po 11 [godziny] 56 [minuty]:

Czy jest jeszcze jakiś sposób na odpalenie samemu czy pozostaje elektronik?