Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konkurs: "Ciekawostki instalacyjne i śmieszne fotki zabezpieczeń"

Genevo 24 Lip 2019 14:50 2163 0
 • Zapraszamy do udziału w konkursie pod pełnym tytułem: "Ciekawostki instalacyjne i śmieszne fotki zabezpieczeń", w którym sponsorem nagrody jest firma: GENEVO sp. z o.o., polski producent urządzeń alarmowych – między innymi manipulatorów bezprzewodowych EVOKPD przeznaczonych dla central PRiMA.

  Każdy kto od dnia 24 lipca do dnia 25 września 2019 roku włącznie, umieści w tym temacie: Ciekawostki instalacyjne (śmieszne fotki zabezpieczeń) ciekawą, intrygującą lub zabawną fotografię systemu zabezpieczeń lub jego elementów (m.in. systemu alarmowego, monitoringu, napędu bramy, szlabanu, systemu domofonowego czy kontroli dostępu) automatycznie weźmie udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest ufundowany przez firmę GENEVO komunikator GSM-8 wraz z anteną, mogący pracować zarówno jako nadajnik współpracujący z dowolną centralą alarmową jak i samodzielna centralka alarmowa.
  Więcej na temat nagrody przeczytacie w tym temacie/poradniku.


  Zasady konkursu:
  1. Konkurs trwa od 24.07.2019r do 25.09.2019r.
  2. Zdjęcia konkursowe zamieszczamy jako kolejne posty w temacie Ciekawostki instalacyjne(śmieszne fotki zabezpieczeń). Każdy użytkownik może zamieścić dowolną liczbę zdjęć.
  3. Nagrodą w konkursie jest komunikator wraz z anteną: GENEVO GSM-8
  4. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 września 2019 roku, w oparciu o głosowanie zespołu Jury składającego się z wybranych Użytkowników o randze Specjalista.
  5. Zwycięzca wyłoniony zostanie na stronach portalu elektroda.pl. Dodatkowo zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej indywidualnie przez system wiadomości prywatnych.
  6. Warunkiem odebrania nagrody jest przysłanie do dnia 30 października 2019r przez system wiadomości prywatnych elektroda.pl do użytkownika @Genevo kompletnych danych adresowych niezbędnych do wysłania nagrody.

  Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie!  Moderowany przez suworow:

  Konkurs odbywa się za zgodą i wiedzą administracji forum. Ze swojej strony również zapraszam do udziału i życzę dobrej zabawy.

  O autorze
  Genevo

  Poziom 9  
  Offline 
  Specjalizuje się w: systemy alarmowe
  Genevo napisał 57 postów o ocenie 13, pomógł 2 razy. Mieszka w mieście Gdańsk. Jest z nami od 2017 roku.