Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Epic games launcher nie działa.

24 Lip 2019 16:40 954 19
  • Poziom 7  
    Witam,
    jakieś 2 miesiące temu stało się to pierwszy raz(wczesniej przez długi czas na tym samym komputerze nic sie nie działo) stwierdziłem, że może to jakiś błąd, a akurat epic games launcher był wtedy zbędny dla mnie. Teraz po tym czasie po formacie komputera postanowiłem zainstalować sobie znowu epic games launcher, ale niestety ta sama wade występuje nadal. Próbowałem wyłączyc anty virusa szukałem jakiś porad nic nie znalazłem.
    Filmik:
    Filmik prosto z yt:https://youtu.be/XKQnut00wmc
    Laptop Acer Aspire vx15
    Prosze o pomoc : )
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 6  
    spróbuj uruchomić jako administrator.
  • Poziom 7  
    Irsapel napisał:
    spróbuj uruchomić jako administrator.

Próbowałem to samo
  • Poziom 6  
    A przywracałeś system do poprzedniego stanu sprzed wystąpieniem problemu?
  • Poziom 33  
    Irsapel napisał:
    A przywracałeś system do poprzedniego stanu sprzed wystąpieniem problemu?
    Autor pisze:
    kacpiJWR napisał:
    po formacie komputera postanowiłem zainstalować sobie znowu epic games launcher,

to chyba przywracanie systemu nic nie da.
  • Spec od komputerów
    Co dokladnie sie wyswietla? (filmu mnie nie dziala)
  • Poziom 1  
  • Spec od komputerów
    Ok, juz obejrzalem, po zapisaniu sie odtwarza.

Zamiesc w zalaczniku logi z FRST, ze skanowania (addition.txt oraz frst.txt).
  • Poziom 7  
    Kolobos napisał:
    Ok, juz obejrzalem, po zapisaniu sie odtwarza.

Zamiesc w zalaczniku logi z FRST, ze skanowania (addition.txt oraz frst.txt).

Możesz mi powiedzieć ja kto zrobić? Jestem zielony w tego typu sprawach. :)
  • Poziom 1  
  • Poziom 7  
    Tomequ123 napisał:
    kacpiJWR napisał:
    Załączniki:

Jesteś pewny?

O co chodzi ?
  • Poziom 1  
  • Spec od komputerów
    Po co pytasz? Przeciez podalem: (addition.txt oraz frst.txt)

Odinstaluj na razie: Norton Security

W logu widac:
    Error: (07/24/2019 04:01:09 PM) (Source: MsiInstaller) (EventID: 11314) (User: LAPTOP-2QIOCIVO)
    Description: Produkt: Epic Games Launcher - Błąd 1314. Określona ścieżka „cccccccccccccccc” jest niedostępna.

Do tego widac, ze jest uruchomiony:
    (Epic Games Inc. -> Epic Games, Inc.) D:\aaa\Epic Games\Launcher\Portal\Binaries\Win32\EpicGamesLauncher.exe

Odinstaluj Epic Games Launcher i zainstalu go domyslnie w C:\Program Files (x86)\.

Kliknij prawym przyciskiem na skrocie od Launchera i uruchom z prawami administratora.

Mozesz tez dla testu utworzyc nowe konto pod Windows z prawami administratora i tam sprawdzic czy sie wlacza.

Masz wszystkie aktualizacje do Windows z Windows Update? Do tego DirectX, .Net oraz najnowsze sterowniki do karty graficznej?
  • Poziom 7  
    Usunąłem nortona, zainstalowałem launcher w C:\Program Files (x86)\ i uruchomiłem jako administrator dalej to samo. Wszystko jest aktualizowane zawsze od razu gdy wychodzi update.
  • Poziom 2  
    Czy udało się rozwiązać problem? Mam to samo na tym samym laptopie
  • Poziom 7  
    supercrash napisał:
    Czy udało się rozwiązać problem? Mam to samo na tym samym laptopie

Tak, u mnie wystarczyło zmienić żeby launcher uruchamial sie przez zintegrowaną karte graficzną.
  • Poziom 1  
    u mnie trik z kartą nie podzialał koś ma jakieś pomysły?