Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szumiące słuchawki - szum w słuchawkach podpiętych do monitora

25 Lip 2019 08:45 279 2
  • Poziom 4  
    Cześć mam dosyć nietypowy problem i nigdzie nie znalazłem rozwiązania.
    Kupiłem wczoraj słuchawki panasonic rp-hje125 bo poprzednie padły, cały dzień słuchałem muzyki z telefonu i wszystko w porządku, przyszedłem do domu, słuchawki zawsze podpinam do wejścia w monitorze bo od komputera by mi nie sięgały do uszu, a do płyty głównej mam wpięte głośniki..
    Podpiąłem słuchawki i zacząłem słuchać muzyki, wszystko dobrze fajnie pięknie działa, kilka kawałków i nagle słysze SZSZSZSZSZSZ, wyciszam dźwięk w komputerze i dalej słysze szum, odpinam słuchawki i nastała cisza. Od tamtego momentu męczy mnie to niesamowicie za każdym razem jak je wepnę. Podpięte do telefonu nie szumią. Podpięte z tyłu kompa do płyty nie szumią, podpięte od frontu również cisza, a podpięte do monitora drą się jak cholera. Mikrofony mam powyłączane w dźwiękach, fizycznie nie mam żadnego. Szum staje się DUŻO cichszy kiedy wypnę kabel HDMI z monitora, jednak słyszalny nadal. Całkowicie znika dopiero kiedy odłączę monitor. Przepinałem monitor do każdego możliwego gniazdka w pokoju i 4 różnych przedłużaczy. Przy poprzednich słuchawkach tego problemu nie było. Monitor lg 24mp58vq. Prosze, pomóżcie mi coś z tym zrobić bo mi głowa wybuchnie od tego szumu.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 11  
    Może wina kabla co idzie do monitora albo zimnie luty, albo ma jakiś układ co poleciał, inne słuchawki szumią ? bo może zła liczba pinów i dlatego szumią.
  • Poziom 4  
    stare słuchawki na których zawsze było wszystko dobrze też zaczęły szumieć