Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
LegrandLegrand
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Szumiące słuchawki - szum w słuchawkach podpiętych do monitora

25 Jul 2019 08:45 1701 2
  • Level 4  
    Cześć mam dosyć nietypowy problem i nigdzie nie znalazłem rozwiązania.
    Kupiłem wczoraj słuchawki panasonic rp-hje125 bo poprzednie padły, cały dzień słuchałem muzyki z telefonu i wszystko w porządku, przyszedłem do domu, słuchawki zawsze podpinam do wejścia w monitorze bo od komputera by mi nie sięgały do uszu, a do płyty głównej mam wpięte głośniki..
    Podpiąłem słuchawki i zacząłem słuchać muzyki, wszystko dobrze fajnie pięknie działa, kilka kawałków i nagle słysze SZSZSZSZSZSZ, wyciszam dźwięk w komputerze i dalej słysze szum, odpinam słuchawki i nastała cisza. Od tamtego momentu męczy mnie to niesamowicie za każdym razem jak je wepnę. Podpięte do telefonu nie szumią. Podpięte z tyłu kompa do płyty nie szumią, podpięte od frontu również cisza, a podpięte do monitora drą się jak cholera. Mikrofony mam powyłączane w dźwiękach, fizycznie nie mam żadnego. Szum staje się DUŻO cichszy kiedy wypnę kabel HDMI z monitora, jednak słyszalny nadal. Całkowicie znika dopiero kiedy odłączę monitor. Przepinałem monitor do każdego możliwego gniazdka w pokoju i 4 różnych przedłużaczy. Przy poprzednich słuchawkach tego problemu nie było. Monitor lg 24mp58vq. Prosze, pomóżcie mi coś z tym zrobić bo mi głowa wybuchnie od tego szumu.
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • LegrandLegrand
  • Level 11  
    Może wina kabla co idzie do monitora albo zimnie luty, albo ma jakiś układ co poleciał, inne słuchawki szumią ? bo może zła liczba pinów i dlatego szumią.
  • Level 4  
    stare słuchawki na których zawsze było wszystko dobrze też zaczęły szumieć