Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Opel Corsa D z10xep 2013r - Potrzebny schemat instalacji elektrycznej silnika.

25 Lip 2019 23:35 522 3
  • Poziom 2  
    Dzień dobry.
    Jak w temacie potrzebuję schemat instalacji elektrycznej silnika i skrzynki bezpieczników w komorze silnika.
    Mam cały schemat instalacji elektrycznej ale z 2007 roku i nie zgadzają się piny na wtyczce komputera silnika z tym co na schemacie, a dokładnie przewody wychodzące ze skrzynki bezpieczników do komputera silnika.
    Poratuje ktoś?
  • Poziom 2  
    Opel Corsa D z10xep 2013r - Potrzebny schemat instalacji elektrycznej silnika.

Układ pinów na kostkach z 2011 roku jest taki sam co u mnie na schemacie z 2007 roku.
    Ma może ktoś schemat z rocznika 2013 może coś opel zmienił albo u mnie jest coś namieszane w aucie.

Dodano po 1 [godziny] 16 [minuty]:

Przewód wentylatora chłodnicy zaznaczony strzałką zielono-fioletowy idący na przekaźnik K30a u mnie znajduje się na pinie 44 a w schematach jest na pinie 14.

Zdjęcie mojego sterownika silnika:

Poratuje ktoś schematem?
  • Poziom 2  
    Auto naprawione u elektryka. Zamykam.