Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Saab 93 2008 r. - Wymiana fabrycznego radia w saabie 93

26 Lip 2019 22:03 129 2
  • Poziom 2  
    Witam. Mam saaba 93 z 2008 r. skrzynia manualna , posiadam w nim radio fabryczne 2 DIN Delphi Grunding z fabryczna nawigacja i fabrycznym wzmacniaczem zewnetrznym oraz naglosnienie firmy BOSE . Chcialem wymienic radio fabryczne na inna jednostke marki Blaupunkt Cape Town 945 , dokupilem rowniez interfejs marki Connects 2 CTSSA001.2 Mozna go znaleźć na stronie sklepu internetowego CentrumAudio , przepraszam nie moge podac linku bo jestem poczatkujacym i blokuje mi wystawienie postu.
    Ale poinformowano mnie ze bez tego interfejsu sie nie obejdzie . Zamontowalem to radio blaupunkt wraz z interfejsem do mojego saaba , dziala wszystko radyjko sie wlacza jest wszystko okej sterowanie z kierownicy rowniez bez zarzutow dziala lecz tkwi problem w tym ze nie ma wogole dzwieku brak rowniez jakichkolwiek szumow , kompletnie jest glucho . Bardzo prosze o pomoc co z tym fantem zrobic , moze ktos spotkal sie z podobnym lub takim samym problemem przy wymianie radia mozliwe ze mam zly interfejs jezeli tak to prosze o podpowiedz jaki odpowiedni kupic . Z gory dziekuje i pozdrawiam . Nizej dolaczam rowniez zdjecia . Saab 93 2008 r. - Wymiana fabrycznego radia w saabie 93 Saab 93 2008 r. - Wymiana fabrycznego radia w saabie 93 Saab 93 2008 r. - Wymiana fabrycznego radia w saabie 93 Saab 93 2008 r. - Wymiana fabrycznego radia w saabie 93 Saab 93 2008 r. - Wymiana fabrycznego radia w saabie 93 Saab 93 2008 r. - Wymiana fabrycznego radia w saabie 93 Saab 93 2008 r. - Wymiana fabrycznego radia w saabie 93 Saab 93 2008 r. - Wymiana fabrycznego radia w saabie 93 Saab 93 2008 r. - Wymiana fabrycznego radia w saabie 93
  • Poziom 2  
    Problem rozwiazany samodzielnie :)
  • Poziom 1  
    Cześć,
    Mam podobny problem. Moje nowe radio gra tylko gdy odbieram stacje radiowe w innym przypadku jest cisza (podejrzewam, że coś nie tak podłączyłem i sygnał nie idzie na wzmacniacz. Jaka była u Ciebie przyczyna i jak udało Ci się rozwiązać ten problem?