Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

huawei p8 lite, po aktualizacji trzeba podac hasło odblokowania, ale nie działa

27 Lip 2019 12:22 129 3
  • Poziom 2  
    witam, mam duży problem, ponieważ wczoraj zrobiłam aktualizacje systemową i teraz jak chcę uruchomić telefon to trzeba podac hasło odblokowania, jak wpisuję hasło( które mam na liczby które na 100% jest dobre )nic nie drgnie kod pin i puk tez, byłam gotowa nawet stracic wszystkie dane i zrobić hard reset no ale i to się nie udało bo wyskakuje czerwony wykrzyknik i komunikat reboot system now i dalej nic, co mam zrobić ? oejdzie się bez wizyty w serwisie ? i co moglo się stać ? proszę o pomoc !!!!!
  • Poziom 24  
    Hasło odblokowania na pewno pamiętasz? To nie jest to samo co PIN, PUK. I prawdopodobnie z tego co pamiętam ma 6 cyfr. Ale mogę się mylić. Chociaż ten model sam posiadałem.
  • Poziom 2  
    KapitanSTS napisał:
    Hasło odblokowania na pewno pamiętasz? To nie jest to samo co PIN, PUK. I prawdopodobnie z tego co pamiętam ma 6 cyfr. Ale mogę się mylić. Chociaż ten model sam posiadałem.

TAK hasło pamiętam dokładnie bo miałam na 4 cyfry i nawet miałam na kartce zapisane i to jest dokładnie to co wpisywałam jeszcze przed aktualizacja systemu. Próbowałam kod pin i puk z racji tego że mam na liczby i myślałam że oto im chodziło ale teraz nie wiem co z tym zrobić o jakie inne hasło może im chodzić?
  • Poziom 24  
    Duśka99 napisał:
    reboot system now

Uruchom system ponownie. Jeśli tak nie idzie reset to trzeba go zrobić klawiszami. Oczywiście utrata danych.

Link