Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] passat b6 2.0tdi 140km CR 2008 - brak napięcia w gnieździe zapalniczki

29 Lip 2019 22:05 366 3
  • Poziom 9  
    Witam. Panowie nowy problem, a mianowicie brak napięcia w gnieździe zapalniczki, pompce spryskiwaczy i w tylnej wycieraczki. wszystkie bezpieczniki sprawdzone w kabinie jak i te pod maską są ok. oba przekaźniki 460 wymienione na nowe i dalej nic. może ktoś miał podobny przypadek?
  • Poziom 2  
    Witam, mam dokładnie ten sam problem, z tym, że w VW Passat B6 1.9 TDI 105KM z 2007 roku, modelowo 2008. Bezpieczniki również były sprawdzone i również nie działają te rzeczy co wymieniłeś.

Dodano po 1 [godziny] 23 [minuty]:

Doczytałam na innym forum, że przyczyną tych usterek może być przekaźnik o oznaczeniu 460 znajdujący się za schowkiem pod kierownicą w tzw. bordnetz. Po zamienieniu przekaźnika prawy z lewym - samochód nie chciał w ogóle odpalić - czyli wychodzi na to, że jeden z nich nie działa tak jak powinien. Jak kupie przekaźnik i wymienię - dam znać czy pomogło.
  • Poziom 2  
    Po wymienia przekaźnika wszystko działa. Spryskiwacze. Zapalniczki. Wycieraczka tylna .
  • Poziom 9  
    panowie u mnie też problem rozwiązany okazało się że padł sterownik bordnetz