Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

-30% na wszystkie narzędzia ręczne tylko 30 lipca 2019

magic9 30 Lip 2019 10:05 1164 1
 • -30% na wszystkie narzędzia ręczne tylko 30 lipca 2019


  PROMOCJA RENEX

  Grupa RENEX ogłasza promocję -30% na wszystkie narzędzia ręczne dostępne na jej nowej stronie internetowej. Promocja będzie obowiązywać tylko 30 lipca i została zaplanowana z okazji 30-lecia działalności.
  Na stronę zapraszamy już dziś - dobrze już zapełniać koszyk, ale z zamówieniem zdecydowanie lepiej poczekać do 30 lipca.
  https://sklep.renex.pl


  RENEX w nowej odsłonie

  Grupa RENEX zaprezentowała nową stronę internetową. Nowością jest rozbudowany sklep już teraz obejmujący 3500 produktów – od tych najprostszych – jak stacje lutownicze i materiały zużywalne, po zaawansowane roboty przemysłowe. Całość została oparta o przejrzysty i intuicyjny interface, dzięki czemu, mimo ogromnej ilości pozycji, łatwo odnajdziemy produkty i informacje, których potrzebujemy.
  Oprócz segmentu sklepu, strona zawiera również część informacyjną przedstawiającą struktury Grupy RENEX, jej działalność i założenia. RENEX podkreśla, że nowa strona internetowa wpisuje się w dynamiczny rozwój Grupy i wynika z dążenia do zachowania najwyższej jakości świadczonych przez nią usług.
  Wpisując się w oczekiwania współczesnych odbiorców wszystkie funkcjonalności strony są w pełni dostępne zarówno w trybie desktopowym jak i mobilnym.
  https://renex.pl


  Link

  News sponsorowany

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  magic9
  Redaktor
  Offline 
  Specjalizuje się w: redaktor treści elektroda
  magic9 napisał 366 postów o ocenie 137, pomógł 7 razy. Mieszka w mieście Kielce. Jest z nami od 2010 roku.