Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP LaserJet 4350n - Czyszczenie utrwalacza.

31 Lip 2019 11:36 123 4
  • Poziom 11  
    Od kilku lat korzystam z tej super i nie do zajechania drukarki. Mam teraz jednak z nią problem.
    Po ostatnim zabrudzeniu kartek wymieniłem toner, wyczyszczałem i coś musiało pójść nie tak. Nie drukuje mi kartek.
    Pokazuje się komunikat o zacięciu papieru w okolicy osłony górnej. Po otwarciu pokrywy i wyjęciu tonera za każdym razem okazuje się, że kartka zatrzymuje się na czarnym wałku. Pokazuję na zdjęciu:
    HP LaserJet 4350n - Czyszczenie utrwalacza.

Po wyjęciu kartki i porównaniu ze zdjęciami w sieci środka wszystko wydaje się podobnie:
    HP LaserJet 4350n - Czyszczenie utrwalacza. HP LaserJet 4350n - Czyszczenie utrwalacza. HP LaserJet 4350n - Czyszczenie utrwalacza.

Czy macie jakiś pomysł co może być przyczyną? Ew. jakiś serwis w Warszawie podjąłby się naprawy? Bardzo lubię tą drukarkę. Nie chcę wymieniać na coś, co nie zrobi nawet 1/50 przebiegu tego, co może moje obecne HP.
  • Poziom 26  
    Załóż poprzedni toner i zobacz czy zrobi to samo.
    Kartka nie zatrzymuje się na rolce transferowej tylko nie wchodzi w utrwalanie.
  • Poziom 11  
    Zakładałem i jest to samo. Papier blokuje się na tej czarnej rolce.
  • Poziom 11  
    Sytuacja zmieniła się na tyle, że wyjąłem cały utrwalacz, dobrze podociskałem i chodzi. Przy czym problem nie jest do końca rozwiązany. Na utrwalaczu są jakieś ubrudzenia. To się przekłada na ubrudzenia na wydruku. Dokładnie w tych samych miejscach. Można czymś ten wałek czyścić? Ew. czy można kupić sam taki wałek?

HP LaserJet 4350n - Czyszczenie utrwalacza. HP LaserJet 4350n - Czyszczenie utrwalacza. HP LaserJet 4350n - Czyszczenie utrwalacza. HP LaserJet 4350n - Czyszczenie utrwalacza.
  • Poziom 23  
    Wymień całe utrwalanie, najlepiej kupując całą drukarkę - po prostu wyjdzie taniej.
    Folia jak i wałek gumowy są dostępne, jednak nie zawsze jakość zamienników jest tak dobra jak oryginałów. Drugi temat to sama wymiana folii i wałka gumowego - nie jest to temat dla początkującego. Łatwo połamać plastiki lub nawet element grzewczy oraz można uszkodzić samą folię.