Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Firmware a605FN - Nie mogę wgrać softa do SM-A605FN

31 Lip 2019 18:56 150 8
  • Poziom 6  
    Nie mogę wgrać softa do SM-A605FN

Pobrałem różne softy i COMBINATION FILE ale nic nie wchodzi
    Wgrany jest a605FN COMBINATION_FAC_FA80_A605FNXXU4ASF1 i nie mogę zrobić nic innego, jak wgrać jakąś działającą wersję? miałem A605FNXXU3BSC6_A605FNOXM3BSC6_XEO
    Pomożecie? Firmware a605FN - Nie mogę wgrać softa do SM-A605FN Firmware a605FN - Nie mogę wgrać softa do SM-A605FN
  • Pomocny post
    Moderator - GSM
    Wersja binary firmware musi być taka sama jak ta w telefonie lub wyższa.
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    Masz wgrany COMBINATION_FAC_FA80_A605FNXXU4ASF1 a probujesz wgrac A605FNXXU3BSC6_A605FNOXM3BSC6_XEO wiec komunikat sie zgadza. Probujesz zanizyc wersje softu. Musisz wgrac soft z 4-ka. Problem polega na tym, ze z tego co widze nie ma jeszcze normalnego softu z binary 4, a COMBINATION jest z konca czerwca 2019.

Wyglada na to, ze na ta chwile pozostaje tylko czekac az Samsung udostepni nowsze wersje oprogarmowania pod binary 4. Inaczej nic z tym nie zrobisz.
  • Poziom 6  
    tylko pytanie kiedy to będzie...
  • Pomocny post
    Poziom 10  
    Teraz to już nawet nie zaniżysz tego, trzeba czekać. A jakby tak spróbować tego? A605FJXS4BSG2? Nie wiem jak wygląda dostępność firmware na serwerach Z3X.
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    KYNIU56 napisał:
    Teraz to już nawet nie zaniżysz tego, trzeba czekać. A jakby tak spróbować tego? A605FJXS4BSG2? Nie wiem jak wygląda dostępność firmware na serwerach Z3X.

Powinno ruszyc, to soft na region XSG z koncowki lipca, czyli dosc swiezy, polski tez bedzie. Mozna go znalezc w google i pobrac bez problemu choc troche to potrwa.
  • Poziom 6  
    chłopaki dzięki Wam:) udało się, działa!
  • Poziom 10  
    Rada na przyszłość, nie zawyżaj binarki w samsungach :D
    no chyba że jest to konieczne :)
  • Poziom 6  
    jestem (byłem) w tym temacie zielony, teraz już będę pamiętał;D Zamykam temat