Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Kamera tracer mobimirror fhd zły ekran powitalny

01 Sie 2019 08:53 792 6
  • Poziom 25  
    Witam
    Kamera ma wadę w sofcie , ekrany powitalne są zamienione i nie da się ich też wyłączyć.
    Włączając pokazuje się napis do widzenia,wyłączając dzień dobry .
    Raczej nie zareklamuje z tego powodu kamerka po za tym raczej sprawna , chyba że są inne błędy w sofcie .
    Trochę irytujący ten napis do widzenia z przeraźliwym dzwiekiem chciałbym wgrać inny firmware ale nie mogę do niej znaleźć , kamerka występowała jeszcze pod marką Goclever i jakieś no name widziałem na allegro.
  • Poziom 25  
    Dostałem poprawiony soft z serwisu tracer , wgrałem i jest lepiej .
    Poprawione screen-y ,włączania -wyłączania, usunięta nieaktywna ikonka ,menu całe spolszczone.
    Jeszcze dokładniej sprawdzę jak działa.
  • Poziom 10  
    Załączam plik IL_AC51.bfu. Rozpakować i trzeba go skopiować na czysta kartę pamięci, włożyć kartę pamięci do wyłączonej kamery i podłączyć kamerę do zasilacza samochodowego lub do innego dowolnego zasilacza usb 5V. Po podłączeniu zasilania powinien się pokazać pasek postępu wgrywania firmware (trwa to ok. 7 sekund) i po zakończeniu kamera powinna się uruchomić. Wersja ft03b_xf1234_v2.8b.
  • Poziom 25  
    Dodaje firmware do tracer mobimirror .
    W tej chwili mam rejestrator z innej serii , pierwszy poszedł na reklamacje z powodu
    tylnej kamerki (na nim działał ten soft bez zarzutu ) .
    Na nowym jest problem z wykrywaniem ruchu i nie nagrywa dźwięku , więc wgrałem te oprogramowanie i jest jeszcze gorzej
    źle wyświetlane kolory .
    Pierwszy dodany tu na forum nie działa .
  • Poziom 25  
    Otrzymałem najnowszy firmware , kamerka działa dobrze .
    Nagrywanie na wykrycie ruchu działa czasem dziwnie na parkingu (może ma wpływ miejsce albo pora dnia) - nagrywa cały czas a raz na ruch
    ale podczas jazdy jest ok , podczas stania w dużym korku wyłącza się nagrywanie , ruszając z powrotem nagrywa .
    Nagrywanie dźwięku nie działa nadal tzn nagrywa ale bardzo cicho pewnie wina samego mikrofonu ,
    ale nagranie dźwięku nie jest mi zbyt potrzebne więc nie będę tego reklamować ani naprawiać .
    Zrobiłem pewne usprawnienia kamerki , fabryczny akumulator zamieniłem na 3,6V 1200mAh z telefonu nokia .
    Pod przyciski nakleiłem taśmę cienką dwustronną , a pod wkład lustra podkleiłem taśmę piankową .
    Również na tył obudowy dołożyłem paski takiej taśmy ,fabryczne mogą nie wystarczyć - teraz nic nie brzęczy .
    Załączam firmware .
  • Poziom 25  
    Po prostu napisałem maila z prośbą o przysłanie firmware do serwisu tracer
    www.tracer.pl
    piotr.gepert(malpa)megabajt.com.pl
    Następnego dnia otrzymałem firmware .