Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] tom tom go 520 wifi - tom tom nie pokazuje radarów i większości stacji benz.

macbull 01 Aug 2019 17:21 1062 2
    macbull
    Level 9  
    Witam wszystkich!
    Mam problem z nawigacją tom tom go 520 wifi. Od razu dodam, że posiadam dożywotnią aktualizację map, fotoradarów i info o ruchu. Mam włączone powiadomienia itp. Problem dotyczy sytuacji gdy urządzenie jest offline. Do tej pory (wydaje mi się, że przez dwa lata od kupna :-() w trybie offline widziałem powiadomienia zarówno o radarach stacjonarnych, jak i stacjach benzynowych. Teraz, gdy planuję trasę w domu i jest podłączone do neta, widać zarówno stacje, jak i radary. Po odłączeniu radary już się nie pokazują, a ze stacji pozostają z reguły ze dwie do czterech. Oczywiście wiem, że mogę sobie podłączyć navi prze bluetooth do komórki z otwartym programem mydrive i włączoną transmisją danych, ale nie chcę się z reguły w to bawić. Moim zdaniem coś walnęło po dwóch latach - czyli okres rękojmi :-) Nie znam się ale wydaje mi się, że mapa podstawowa powinna mieć wgrane radary i stacje benzynowe i to gdzieś nagle zniknęło. Czy mogę jakoś to sprawdzić? Czy pomogło by usunięcie mapy i granie jej na nowo? Albo jakoś dograć te radary? Czy ktoś mnie oświeci Urządzenie jest aktualne robiłem resety itp. Wsparcie tomtom jest do d..... kazali mi robić resety, a jak to nie pomogło chcą abym wysłał do serwisu za ponad 100 euro. Będę wdzięczny za sugestie. Pozdrawiam
    macbull
    Level 9  
    Odesłałem tom toma i naprawili w serwisie. Okazało się, że mogę to zrobić za darmo przy wieczystej aktualizacji map i radarów :-)
    macbull
    Level 9  
    Odesłałem tom toma i naprawili w serwisie. Okazało się, że mogę to zrobić za darmo przy wieczystej aktualizacji map i radarów :-)

Dodano po 57 [sekundy]:

Serwis