logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Audi A6 94r. centralny zamek

marbed 16 Wrz 2005 15:49 2445 5
REKLAMA
  • #1 1823313
    marbed
    Poziom 15  
    Witam! Chciałbym się dowiedzieć jaki typ centralnego zamka jest w Audi A6 1994 r. Wiem, ze jest sterowany plusem, ale czy on czasem nie jest pneumatyczny, bo jeśli tak, to montaz alarmu troszkę się skomplikuje, natomiast podłaczenie zwykłego sterowanego plusem nie stwarza problemu. Czy ktoś się orientuje w tej kwestii?
  • REKLAMA
  • #2 1823664
    kzaw
    Poziom 27  
    Z tego co pamiętam to centralny jest sterowany + dwuprzewodowo, czyli nie powinno byc problemów.
  • REKLAMA
  • #3 1824568
    jacq
    Poziom 22  
    Nawet na pewno jest pneumatyczny co wcale nie komplikuje niczego bo niby z jakiego powodu. Ciebie interesują tylko styki z siłownika w przednich drzwiach lub ewentualnie sygnały dochodzące do pompki a czas impulsu centralnego na wszelki wypadek można ustawić na 3 sekundy chociaż i to nie zawsze jest konieczne.
  • REKLAMA
  • #4 1826943
    slawcio_100
    Poziom 13  
    prościzna prawie na pewno (ale nie koniecznie) jest pompa c.z. na tylnym lewym błotniku i tam należy szukać przewodów sygnałowych. Nie przerażaj się ilością przewodów tylko wciskaj i wyciągaj kołek w dzwiach i w tym czasie szukaj przewodów sygnałowych, jeśli pokaże się + to zmień przekażnikami i podłącz do alarmu. Jeśl mimo to będziesz miał problem odezwij sie na gg
  • REKLAMA
  • #6 1827291
    wloc
    Poziom 34  
    nie zauważyłem że kolega ma mało punktów
REKLAMA