Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przenoszenie kontaktów - Jak przenieść kontakty z uszkodzonego galaxy j3 do hua

01 Sie 2019 21:00 105 6
  • Poziom 11  
    Witam
    Dostane dwa telefony, galaxy j3 2016 oraz huawei y6 2019
    W tym pierwszym jest zbity wyświetlacz, trzeba zgrać kontakty z niego, do huaweia
    Czy znacie jakieś sposoby (poza Chip-Off) bądź programy do odzyskiwania danych?
    Spotkałem się z programami od Wondershare, ale to nie każdy telefon jest w stanie rozpoznać
    Będę wdzięczny za każdy komentarz
    Pozdrawiam!
  • Poziom 32  
    Najtansza i najszybsza opcja to podpiecie sprawnego wyswietlacza i zgranie danych. Te tanie zamienniki do tego sie akurat nadaja.
  • Poziom 36  
    Witam.
    131XIII napisał:
    Czy znacie jakieś sposoby (poza Chip-Off) bądź programy do odzyskiwania danych?

Programy do wykrycia telefonu będą zapewne wymagać włączenia debugowania USB lub wyboru wykrywania jako urządzenie multimedialne, czego ze zbitym wyświetlaczem na ślepo możesz nie zrobić jeśli dotyk również nie działa.
    Sprawny wyświetlacz-zamiennik to koszt 60 złotych - na potrzeby zgrania kontaktów powinien być wystarczający, zakładając oczywiście że poza wyświetlaczem telefon jest sprawny.
    Pozdrawiam
  • Poziom 8  
    Czy w j3, była jakaś blokada? Jeżeli nie, to Smart Switch powinien zrobić kopię akurat w tym modelu, później konwersja kontaktów programem Kies i import do Huawei. Jeżeli była blokada to jak wcześniej było napisane podmiany lcd.
  • Poziom 23  
    Allx84 napisał:
    Czy w j3, była jakaś blokada? Jeżeli nie, to Smart Switch powinien zrobić kopię akurat w tym modelu
    Nie ważne czy blokada była, czy też nie. Wciąż wymagana będzie autoryzacja dostępu do danych w telefonie.
    Allx84 napisał:
    później konwersja kontaktów programem Kies
    Po co? Przecież lista kontaktów w obu przypadkach zapisywana jest jako plik .txt
  • Poziom 8  
    Ok sprawdzę po urlopie, ale wydaje mi się, że w j320 smart switch nie wymaga reakcji użytkownika pod warunkiem, że telefon działa i nie ma blokady (dlatego właśnie pisałem o tym programie, a nie o innym). Jeżeli chodzi o format kontaktów to ss robi kopię w spb, czy czymś takim i trzeba to konwertować właśnie programem Kies.
  • Poziom 21  
    Czy oba telefony są na Androidzie? Miałeś konto na Gmail? Jeśli tak, to wystarczy, że skonfigurujesz nowy telefon pod stare konto i sam ściągnie kontakty. Kilka razy zmieniałem telefony i zawsze samo się to robiło.