Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson Ariva 250 Combo - aktualna lista kanałów NC+

01 Sie 2019 21:44 150 8
  • Poziom 32  
    Szukam aktualnej listy kanałów pod NC+. Dekoder ma FASTSCAN ale nie wyszukuje wszystkich kanałów i kolejność nie jest taka jak w dekoderach NC+.
    Soft jest oryginalny ostatni. A250Combo 20151012 V1.27B9
    Mam Arive 252 combo i ona skanuje dobrze. Nie wiem czy lista z niej będzie pasowała do 250. nie wgrywałem żeby coś nie namieszać.
  • Poziom 20  
    Wszystkie listy są dostępne na stronie satedu ale od jakiegoś czasu za dostęp roczny do nich trzeba bulić 20 zł . fajnie poukładane wg operatorów , dlaczego nie wgrasz sobie spatchowanego softu ?
  • Poziom 32  
    A czy ten spaczowany soft ma dobry fastscan? Gdzie taki soft znajdę? Masz coś takiego?
  • Poziom 20  
    To wszystko jest dostępne na satedu.pl soft fajniejszy o wiekszych możliwościach ,zdecydowanie większych .
  • Poziom 32  
    Skoro forum płatne to nie rozwiązuje mojego problemu. Nie będę płacił za rok z powodu listy kanałów do dekodera.
  • Poziom 20  
    Forum nie jest płatne i wszystko masz dostępne za friko tylko dostęp do list jest płatny , twoja sprawa co zrobisz.pzdr
  • Poziom 43  
    Procesory są te same (ALi 3606)więc listę możesz wgrać jako user.db.
    Wgraj soft patch to może będzie lepszy fastscan.
    Poza tym jak masz swoją listę to przeszukujesz tylko poszczególne transpondery i dokładasz, usuwasz poszczególne kanały. To dziecinnie proste.
    Tu masz spis transponderów https://www.lyngsat.com/Hotbird-13B-13C-13E.html
    Masz szanse na zrobienie i umieszczenie listy dla wszystkich za darmo.
  • Poziom 32  
    Nie można wgrać listy z Ariva 252 Combo do Ariva 250 Combo. Tuner nie przyjmuje tej listy więc ta opcja odpada. Na soft patch fast scan też źle działa.
    Potrzebuję takiej listy jak jest w oryginalnych dekoderach nc+ takiej szukam. Nie potrzebuje list innych operatorów.
  • Poziom 43  
    Widać,że masz tylko oczekiwania a chęci dzielenia się nie.
    Dla ciebie ma być ale od ciebie innym nie?
    Można listę wgrać inną ale ci się nie chce szukać a tym bardziej zapłacić.
    Nikt, kto ma listę JAKITAKI nie da jej komuś aby samemu stracić możliwość pobierania nowych. Albo... albo to co masz.