Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Switche POE
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wideorejestrator Xblitz Black Bird 2.0 - najnowszy firmware

02 Sie 2019 08:57 117 4
  • Poziom 9  
    Witam,
    Poszukuje najnowszego firmware do tego rejestratora samochodowego . Oczywiście pisałem na ich oficjalne wsparcie , ale odpowiedzieli że nie udostępniają tego oprogramowania jedynie mogę wysłać na serwis i tam mi je zaktualizują . Dlatego zwracam się z prośbą , może ktoś ma możliwość udostępnienia update do tej kamerki . Na necie znalazłem tylko stare wersje . Moja wersja to 042018 .

Dzięki za pomoc .
  • Switche POE

• Poziom 43  
    Co jest nie tak z obecnym?
    refor2 napisał:
    mogę wysłać na serwis i tam mi je zaktualizują

Jak za darmo to dlaczego nie?
  • Switche POE
  • Poziom 9  
    Witam, wyczytałem że w najnowszym został poprawiony fix GPS (i inne błędy ) - bo rzeczywiście w tej wersji którą posiadam długo łapię zasięg. Oczywiście mogę wysłać, ale to zajmie trochę czasu, a sam proces aktualizacji zajmuje chwilę (bo już wcześniej ją aktualizowałem )

• Poziom 43  
    Jak robią to bezpłatnie to odesłałbym i te kilka dni jakoś przeżył skoro FW nie jest niegdzie dostępny.
  • Poziom 9  
    Ok, udało mi się uzyskać najnowsze oprogramowanie . Jest to wersja 201902 - plik FW96650A.bin. Udostępniam, oczywiście osoby zainteresowana proszę o aktualizacje z zachowaniem ostrożności .

Instrukcja instalacji oprogramowania:
    1. Sformatuj kartę micro SD w komputerze. Zaleca się używanie kart klasy 10.
    2. Wypakuj a następnie skopiuj wypakowany plik oprogramowania na kartę.
    3. Upewnij się że kamera jest wyłączona i podłączona do zasilania
    4. Włóż kartę do kamery. Włącz kamerę. Dioda powinna zamigać kilka razy, a urządzenie po chwili powinno włączyć się.
    5. Wyłącz kamerę, wyjmij kartę z urządzenia i sformatuj ponownie w komputerze.
    UWAGA! Pozostawienie karty zawierającej plik oprogramowania może doprowadzić do uszkodzenia kamery.