Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mastercook wrozamet - Jaki to model piekarnika Mastercook Wrozamet?

Ola1995 04 Aug 2019 16:09 1938 6
    Ola1995
    Level 2  
    Dzień dobry, właśnie wprowadziłam się do nowego mieszkania i zastałam w kuchni taki piekarnik ze startymi ikonami. Nie mam pojęcia jak ustawić grzanie i temperaturę. Czy ktoś się orientuje jaki to typ i jakie gałki powinnam kupić? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
    Ola1995
    Level 2  
    Czyli będzie pasować?
    Kenworth 18
    Level 42  
    Wszystko wskazuje na to, że tak.
    wiesiekmisiek
    Level 33  
    Dla pewności trzeba sprawdzić ile funkcji ma wybierak rodzaju pracy piekarnia ( czy piekarnik jest z termoobiegiem czy nie - jest to istotne) oraz grubość trzpienia osadczego kurka gazowego ( w zalinkowanej wersji jest 6 mm ).
    Ola1995
    Level 2  
    wiesiekmisiek wrote:
    Dla pewności trzeba sprawdzić ile funkcji ma wybierak rodzaju pracy piekarnia ( czy piekarnik jest z termoobiegiem czy nie - jest to istotne) oraz grubość trzpienia osadczego kurka gazowego ( w zalinkowanej wersji jest 6 mm ).

Ma 6 funkcji ale termoobiegu ten piekarnik nie ma. Problem w tym że tego konkretnego modelu nigdzie nie mogę znaleźć. Szczerze wątpię, że w sklepie z AGD ktoś mi dobierze właściwe...
    wiesiekmisiek
    Level 33  
    Na ,,alledrogo,, tego jest full. Tylko jak pisałem ilość funkcji i grubość trzpienia osadczego trzeba znać. I tanio .