Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Myjka ciśnieniowa Karcher 502M - dobranie nowego pistoletu

04 Sie 2019 16:36 390 2
  • Poziom 18  
    Witam
    Mam myjkę o oznaczeniu 502M.
    Niestety sam pistolet zaczął szwankować - bardzo ciężko chodzi, nawet dwoma rękami trudno go włączyć. Z tego co przeglądałem w ofertach, to wszyscy mają do modeli K2 K3 K4 K5 i HDS - oczywiście rozumiem, że do modeli z 2000-2007 nie opłaca się trzymać części.
    Poniżej zdjęcia
    Lanca
    Pistolet
    końcówka węża

generalnie, to jestem z niego zadowolony ( chociaż chętnie zmieniłbym wąż na nieco dłuży ) i chciałbym dalej ją użytkować. Czy istnieją adaptory, które pozwalają podłączyć nowszą wersję pistoletu do tego urządzenia i korzystać ze starszych akcesoriów ? ( mam dwie lance, szczotkę i wąż do przetykania rur ).
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 25  
    Też mam ten sam model myjki i chyba dwa lata temu kupiłem nowy pistolet bo stary przeciekał, wydaje mi się że każdy powinien pasować.
  • Poziom 18  
    Niestety nie jest tak prosto. Te oferty, które obejrzałem ( a sporo tego było ) miały często w opisie zdjęcie, na którym były dwa modele pistoletu - jeden z opisem 2000-2007 i przekreślony, a drugi to zdjęcie operowanego przedmiotu z opisem OK. Zresztą wizualnie można zauważyć, że jest inne złącze wejściowe w oferowanych pistoletach ( zazwyczaj wystaje mosiężna tulejka z obudowy do podłączenia węża ) lub jest dodatkowy przycisk zwalniający węża.
    Za to dużo jest jest adapterów umożliwiających podłączenie do Karchera akcesoriów innych firm.