Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komputer sam restartuje się podczas grania w CS:GO

05 Sie 2019 21:37 75 7
  • Poziom 2  
    Witam.
    Podczas grania w CS:GO komputer sam z siebie po pewnym czasie restartuje się, jakby na sekundę wyłączyli prąd.
    W innych grach np LOL nie ma takiego problemu. Dzieje się tak odkąd wymieniłem procesor.
    Dodam, że wcześniej miałem problem z throttlingiem, przy ~70' na płycie głównej co rozwiązałem przez lekki undervolt.
    Później pojawił się problem z zasilaczem który wydawał z siebie dźwięki jak betoniarka(?), problem sam się rozwiązał po pewnym czasie po wyczyszczeniu komputera.
    Po tych problemach postanowiłem, że wrócę do csa jak za starych czasów, i pojawił się ten problem.

Spec.
    Płyta: Asus M5A78L-M LE
    CPU: FX 8350 (tak, wiem że MB go nie wspiera)
    RAM: DDR3 GOOD RAM 2x4GB 1333(1600OC) CL 9 bez oc problem nie znika
    GPU: Radeon R9 380
    Zasilacz: AeroCool 450W
    Windows 7 Home Premium 64bit

Bios aktualny, wszystkie stery tak samo.
    Z góry dzięki za pomoc.
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    Podmień zasilacz na inny jeśli jest stary to może mieć wyschnięte elektrolity i może szaleć.
  • Poziom 2  
    2konrafal1993 napisał:
    Podmień zasilacz na inny jeśli jest stary to może mieć wyschnięte elektrolity i może szaleć.

No zasilacz ma dobre 6 lat jak nie więcej, jest jakiś inny sposób bo chwilowo bieda :/.
  • Pomocny post

Poziom 43  
    FireN0000 napisał:
    FX 8350 (tak, wiem że MB go nie wspiera)

No i się dziwisz że masz problemy... do tego kiepska sekcja zasilania na płycie a ten CPU to piekarnik.
  • Poziom 2  
    sosarek napisał:
    FireN0000 napisał:
    FX 8350 (tak, wiem że MB go nie wspiera)

No i się dziwisz że masz problemy... do tego kiepska sekcja zasilania na płycie a ten CPU to piekarnik.

Właśnie dlatego ten post, bo nie wiem czy wymiana płyty wystarczy czy to wina zasilacza.
  • Pomocny post

Poziom 43  
    Masz, praktycznie bliźniaczy problem
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3602595.html

• Poziom 43  
    Taka sama płyta, taki sam CPU praktycznie, u Ciebie całość dobija karta - podmiana PSU na początek ale to na niewiele się zda.