Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermoPasty.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie

06 Sie 2019 15:18 225 7
  • Poziom 9  
    Witam sytuacja wygląda następująco pralka wcześniej sama potrafiła się wyłączyć. Aktualnie jednak nie uruchamia się, a jedyny wyjątek to gdy trzyma się ciągle przycisk ON/OFF. Wtedy startuje i pobiera wodę. Pojedyncze wciśnięcie przycisku skutkuje w sumie niczym zero reakcji diod. Panel górny przeczyszczony IPA myślałem, że coś z przyciskiem.

Tutaj pytanie czy naprawa będzie kosztowna typu jest to poważna usterka?
    Wiem jedynie z opisu mało wynika, ale wierzę w wasze doświadczenie i ktoś może spotkał się z podobnym przypadkiem. Filmik gdy przez chwilę załapała prawidłowo:

Link
  • TermoPasty.pl
  • Poziom 7  
    Prawdopodobniej do wymiany Programator, całą elektronikę możesz wymienić, jeżeli wymiana programatora nic nie pomoże.
  • TermoPasty.pl
  • Pomocny post

Poziom 38  
    david003 napisał:
    Prawdopodobniej do wymiany Programator, całą elektronikę możesz wymienić, jeżeli wymiana programatora nic nie pomoże.

Widzę, że w całym kraju panuje to samo przekonanie - wymień programator.
    A naprawić nie można?
  • Poziom 9  
    Udało mi się wymontować programator wrzucam zdjęcia.Lepiej naprawić jeśli da radę nowy 450zl to już lepiej kupić nową pralkę :/ chociaż widzę ładnie przypalona czekam na waszą opinię czy do uratowania
    Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    SET19724 napisał:
    widzę ładnie przypalona

Zdjęcia nie najlepszej jakości ale wydaje mi się że nie jest "przypalona" tylko zakurzona pyłem ze szczotek i zalana. Spróbuj ją umyć IPA.
  • Poziom 9  
    Jak wrócę do domu przemyje IPA i postaram się dać zdjęcia w lepszej jakości
  • Poziom 9  
    Trochę przeczyściłem szczoteczką do zębów i IPA martwi mnie ten jeden styk zaznaczony na zdjęci jest to styk od R044
    Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie
    Edit:
    Z innego aparatu...
    Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie Pralka Indesit IWUC4105 Nie uruchamia się normalnie
  • Poziom 9  
    Nowa pralka rozwiąże problem walić już tą naprawę.Dziękuje za chęci pomocy ;)