Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Niszczarka Fellowes H-6C - nie pobiera papieru

06 Sie 2019 16:39 93 1
  • Poziom 1  
    Witam,
    zakupiłem ostatnimi czasy niszczarkę Fellowes H-6C i działała prawidłowo, ale dzisiaj po wyłączeniu jej i po ponownym włączeniu przestała pobierać kartki. Światełko świeci się na zielono, więc teoretycznie działa. Rozkręciłem ją i podejrzewam, że może to być problem z zapadką, która wciska przycisk.
    To jest ta zapadka:
    Niszczarka Fellowes H-6C - nie pobiera papieru Niszczarka Fellowes H-6C - nie pobiera papieru
    A tak wygląda mechanizm, który wciska ją, gdy włożę kartkę do środka. Wtedy ten języczek dociska. Po wyjęciu kartki jest dalej dociśnięty i nie wraca na swoją pozycję.
    Niszczarka Fellowes H-6C - nie pobiera papieru
    Próbowałem samemu wciskać ten guzik, ale również nie działa, więc zapewne coś jest uszkodzone. Czy ktoś może posiada taką niszczarkę i wie, co to może być za problem?
  • Poziom 36  
    Witam.
    Saeyl napisał:
    Próbowałem samemu wciskać ten guzik, ale również nie działa, więc zapewne coś jest uszkodzone.

Czy miałeś w tym samym czasie wciśnięty również czujnik obecności pojemnika na zniszczony papier?
    Saeyl napisał:
    Wtedy ten języczek dociska. Po wyjęciu kartki jest dalej dociśnięty i nie wraca na swoją pozycję.

Nie jest to przypadkiem dociskane przez pokrywę niszczarki tak, żeby ten "języczek" odpowiednio pracował?
    Ta niszczarka wygląda na dość prostą konstrukcję - wrzuć zdjęcia obejmujące jej całość, to będzie można konkretnie podpowiedzieć.
    Pozdrawiam