Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

¬le zrobiona stopa pod bramę przesuwn±

07 Sie 2019 07:44 201 6
  • Poziom 2  
    Witam, czy można jako¶ uratować bł±d (zbyt nisko "fachowiec" zrobił stopę pod bramę), brakuje jakie¶ 5/6 cm, jak na moje "babskie oko" chyba chciał uratować to jakimi¶ podkładkami, ale obawiam się, że jest to niezbyt dobry pomysł. Na zdjęciu widać że niedokręcona jest jedna ¶ruba (porażka) proszę o jakiekolwiek rady, Mam zamówion± firmę na oględziny, ale dopiero za 3 tygodnie, jeżeli kto¶ ma radę na ten beznadziejny przypadek to będę wdzięczna.
    Zał±czniki: Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    Da się przedłużyć ¶ruby np. dług± nakrętk±. Nie osłabi to konstrukcji ani nie będzie szpecić. Wg mnie to najtańszy i najszybszy sposób.
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    Jeżeli napęd dziala prawidłowo to dokręcic nakrętki i będzie ok.
    Taki system montażu stosuhe firma Hormann przy ciężkich bramach.
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Zbigniew 400 napisał:
    to dokręcic nakrętki i będzie ok

Szpilki s± za krótkie!!
  • Poziom 35  
    Wykonać metalowe cokoły (podstawki) o wymiarach tej metalowej stopy bramy i wymaganej wysoko¶ci. Takie pudełka.
    Pospawane z blachy grubo¶ci blachy stopy bramy i najlepiej cynkowane ogniowo lub galwanizowane. Od biedy malowane.
  • Poziom 38  
    Jeżeli można przesun±c wózki o 3cm to wystarczy blacha 10mm z otworami pod wózek i drugi komplet otworów przesunięty o 30 mm.
    Podaj rozstaw otworów to może znajdę takie blachy.
    Drugie rozwiazanie to długie nakrętki sze¶ciok±tne i przedłużenie ¶rub.
  • Poziom 2  
    M±ż będzie w sobotę wraca, my¶lę że on to dokładnie zmierzy, bardzo dziękuję za pomocne wskazówki