Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 206 SW 2006 - Gdzie w BSI podłączyć pompę powietrza wtórnego ?

07 Sie 2019 20:03 231 5
  • Poziom 15  
    Miałem problem z modułem BSI, zakupiłem sprawny, ale wywala błąd pompy powietrza wtórnego, sprawdziłem i pompy brak w samochodzie, więc zapewne poprzedni właściciel zrobił jakąś przeróbkę w poprzednim BSI omijając pompę i ją usunął.
    Pompę nabyłem ale nie wiem gdzie ją podłączyć ponieważ kable zostały odcięte w miejscu, którego nie mogę zlokalizować.
    Chciałem podłączyć bezpośrednio pod kostkę w BSI ale nie wiem pod którą i pod które piny.
    Proszę o pomoc.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Admin grupy Samochody
    [Ignas] napisał:
    Miałem problem z modułem BSI, zakupiłem sprawny, ale wywala błąd pompy powietrza wtórnego

W konfiguracji wyprogramuj.
  • Poziom 15  
    robokop napisał:
    Ale pompą powietrza wtórnego to nie BSI steruje?

Napisałem BSI... jeżeli się pomyliłem to będzie BSM ale nadal pytania nie rozumiem.

T5 napisał:
    W konfiguracji wyprogramuj.

Nie chcę się pozbyć tylko przywrócić, mam już sprawną pompę z mocowaniem przygotowywaną do montażu.
    Nawet kabel z wtyczką zorganizowałem, ale nie mogę znaleźć schematu ani opisu gdzie i w której kostce jest to fabrycznie podłączone.
  • Admin grupy Samochody
    Zapytam inaczej, fabrycznie była pompa powietrza wtórnego?
  • Poziom 15  
    Tak, była montowana.

Ps.
    Proszę "Januszy Biznesu" o nie wysyłanie mi propozycji montażu "po taniości" bo nie od tego ten serwis jest !