Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon MF8050Cn - Zakleszczony papier komunikat

07 Sie 2019 20:28 111 2
  • Poziom 2  
    Cześć, mam drukarkę taką jak w tytule, gdy chcę coś wydrukować wyskakuje komunikat "Zakleszczony papier", po przejściu dalej ukazuje się instrukcja jak wyciągnąć papier z szuflady, ale tego papieru nie ma. Moje pytanie jak ten błąd usunąć bądź jak naprawić drukarkę sokoro żadnego papieru nie ma zakleszczonego w sobie. Dodam iż wcześniej przy drukowaniu kilku stron co druga strona się zakleszczała i trzeba było ją wyjmować lecz wyjmowałem strony w całości bez żadnego uszczerbku.
  • Specjalista - kserokopiarki
    Nie wiem jak w tym modelu ale w nowszych zdarzało się że padał silnik od układu synchronizacji. Miałem kilka na warsztacie z uszkodzonymi silnikami krokowymi. Wymiana obejmowała cały moduł i dłubania było sporo ...

C.
  • Poziom 2  
    copyman napisał:
    Nie wiem jak w tym modelu ale w nowszych zdarzało się że padał silnik od układu synchronizacji. Miałem kilka na warsztacie z uszkodzonymi silnikami krokowymi. Wymiana obejmowała cały moduł i dłubania było sporo ...

C.

Poruszałem trochę tym „kołkiem” z gumą który znajduje się po srodku jak się wyjmie tace z papierem i zaczęło działać lecz pierwsza kartka idzie bez problemu a druga się zacina i trzeba wyjmować. Czy to może być to duże „kółko” do wymiany, oraz ile tak orientacyjnie by to kosztowało.