Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kosiarka Automatyczna, Finma, 500m2

09 Sie 2019 17:30 51 2
  • Poziom 12  
    Jak w tytule. Potrzebuję nabyć nową kosiarkę do trawy. Znajomy kosiarz poleca automaty za cirka 7kz bo automatyczna z dokowaniem, bo oszczędza mój czas i jego planowanie (np. weekendy), bo brak paliw i olejów, itd. Mówi też że jak mi za drogo to niech se kupię w stanach za 1/2 ceny. Przeglądam ebaya ale nic ciekawego, a jak już to Niemcy a nie stany.

Do koszenia mam trawniki nieregularne wokół sklepu i stacji benzynowej oraz spory przed domem. Wszystko wykarczowane i równe. Jedynie małe spady przy chodnikach.

Co polecicie wartego uwagi do tych 500m2.
    Mogą być Stany, jest komu odebrać w razie czego, a nawet i przywieść.
  • Poziom 12  
    A po co jakiś stany? zobacz sobie robota AL-KO
  • Poziom 11  
    Dokładnie, ROBOLINHO z AL-KO ma chyba najlepszy stosunek cena/jakość. Dodatkowo, każdy serwis/dealer sprzętu AL-KO ma usługę ułożenia Ci tego na trawniku (a wierz mi jest trochę trików, które trzeba znać). Dodatkowo wielki magazyn z częściami pod Poznaniem, także jak coś potrzebujesz to szybko dokupisz. Minusy tych robotów to skomplikowany i drogi sposób na wpięcie w system inteligentnego domu i sterowanie wszystkim ze smartfona. Musisz dokupić bramki Innogy, jakieś nadajniki etc. AL-KO twierdzi, że to kwestie bezpieczeństwa, żeby nikt po WiFi przez robota nie wszedł w system domu i np. nie otworzył rolet antywłamaniowych...no cóż coś za coś. Same roboty na trawie działają świetnie i są meeega ciche. Słyszałem kilka na własne uszy i spokojnie mogą pracować i rano i wieczorem bez skarg od sąsiadów.
    Tu sobie możesz prześledzić parametry: https://multimaszyny.eu/47-kosiarki-roboty