Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A4 B9 - Po zamknięciu migacze migają

10 Sie 2019 09:14 129 6
  • Poziom 2  
    Witam mam problem z moim audi a4 b9 po zamknieciu po kilku sekundach zaczynają migac migacze jedyny sposób by nie migdały zostawić pilot w samochodzie dodam że było ściągane z usa nie mam jeszcze europejskiej konwersji swiatla przerobione samochód miał małe uszkodzenie klapa i zderzak był zmieniany i może tu coś jest źle zrobione ? Jak to odbierałem twierdzili że nie ma błędów czytałem na forum że może być styk ale nawet za bardzo nie wiem jak tam się dostać
  • Spec od Mercedesów
    Cześć
    Mógłbyś kolego trochę ogarnąć tą swoją wypowiedź?
    Co to znaczy "po zamknięciu"?
    - po zamknięciu drzwi
    - po zamknięciu drzwi i ich zablokowaniu (np. pilotem)
    Co to znaczy "zostawić pilot w samochodzie"?
    - na siedzeniu
    - w bagażniku
    - w stacyjce (zapłon załączony/nie załączony)
    Prawdopodobnie masz w aucie alarm z uszkodzoną syrenką i jednocześnie jest uszkodzona któraś krańcówka drzwi. Po zamknięciu auta pilotem alarm się uzbraja i po chwili załącza. Auto jest po wypadku i różne dziwne rzeczy są możliwe.
  • Poziom 2  
    Po zamknięciu z pilota kluczyk jest zbliżeniowy musi być w samochodzie ( obojetnie gdzie by go samochód "widzial" syrena, mam na pilocie funkcje Panic po wciśnięciu wyje alarm taki odstraszacz

Dodano po 2 [minuty]:

Tak więc nigdzie nie mogę jechać bo zacznie mi migac A na placu zostaje otwarty z pilotem :(
  • Poziom 2  
    Byłem na diagnostyce 0 błędów ale jest jedną rzecz nie mam tych kanałów nad światłami co woda płynie i wpada ona za nadkola może to jest tego wina bo pamiętam że jak było ciepło i nic z wodą nie było robione to było ok teraz albo pada albo myjnia więc może tam być wilgoć?
    I jeszcze jedno wie ktoś może jaka to ma nazwę bo szukam by kupić Audi A4 B9 - Po zamknięciu migacze migają
  • Poziom 18  
    W blokach pomiarowych sprawdź ostatnie źródło zadziałania alarmu.
    Co do foto powyżej . Na pewno nie jest to problemem. Najszybciej i najtaniej te maskownice dostaniesz w aso. odaj im nr vin i dobiorą ci odpowiednie
  • Poziom 2  
    Za blotnikiem są kable od swiatla itp sporo kabli i ta woda płynie na 90% po nich na tyle mocno że dostała się do bagażnika dzisiaj Bd dzwonił za maskownicami założę zobaczymy co będzie mam nadzieję że kolegą się myli :) i tu Bd problem jak nie to sprawdzę to co pisałeś bo nie mam tak od ręki dostęp do diagnostyki