Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Auna MVD-200 - Schemat kostki RCA Auna MVD-200

10 Sie 2019 15:01 390 6
  • Poziom 5  
    Witam nabyłem radio Auna MVD-200 niestety nie posiadam kostki z końcówkami RCA (Kamera,wzmacniacz itp.). Moje pytanie jest takie czy na podstawie rozpiski tej kostki z radia i zdjęcia wejścia potrafim ktoś powiedzieć mi jak wykonać taką kostkę albo z czego mogła by ona pasować. Zdjecia kostki od posiadaczy tego radia mile widziane.
    Auna MVD-200 - Schemat kostki RCA Auna MVD-200 Auna MVD-200 - Schemat kostki RCA Auna MVD-200
  • Poziom 10  
    Dzień dobry ! Napisz proszę czy udało Ci się podłączyć to radio i czy działa ? Mój kolega kupił identyczne radio i korzystając z informacji na forum podłączyliśmy przewody. Radio działa, ale nie słychać muzyki, żadnych dźwięków w głośnikach. Napisz proszę jak podłączyłeś swoje. A być może należy odblokować wyjścia na głośniki czego nie wiemy i nie znaleźliśmy informacji o tym. Robert P.
  • Poziom 39  
    Dali rozpiskę bez rozpisanych pinów i zadowoleni no ale w standardzie jest sprzedawana odpowiednia wiązka kabli z kostką tak więc uznali że opis szczegółowy zbędny. ktoś by musiał podesłać zdjęcia okablowania dokładniejsze i może wtedy dało by radę dojść gdzie co do czego.
    Auna MVD-200 - Schemat kostki RCA Auna MVD-200
  • Poziom 10  
    Dzięki gradek83 za zamieszczone zdjęcie.
  • Poziom 39  
    Jest jeszcze jedna opcja a mianowicie piny mogą byś opisane na płycie głównej od środka byś musiał zerknąć.
  • Poziom 10  
    Tak, masz rację jest to pomysł. Zwłaszcza, że nie mam na razie innej podpowiedzi.

Dodano po 2 [minuty]:

Nic, zapytam kolegę czy gdzieś kogoś znalazł kto mu pomógł.
  • Poziom 5  
    Mój ekran umarł po zimie więc radio i tak leci do kosza ja miałem kostkę od radia do głośników i zasilania jak na zdjęciu i działało dobrze od kiedy ekran padł nie ma dźwięku z radia FM.