Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Webinar 20.08.2019] Wsparcie dla MIPI w systemach wbudowanych z FPGA

ghost666 10 Sie 2019 22:02 216 1
 • [Webinar 20.08.2019] Wsparcie dla MIPI w systemach wbudowanych z FPGA
  Firma Lattice zaprasza na internetowe seminarium pod tytułem "Wspieranie MIPI w projektowaniu wbudowanego systemu wizyjnego za pomocą FPGA". Webinar odbędzie się we wtorek, 20 sierpnia o godzinie 17:00 czasu środkowoeuropejskiego.

  Aplikacje takie jak inteligentne samochody, drony czy roboty przemysłowe zwiększają popyt na wbudowane systemy wizyjne, a programiści potrzebują dziś szybkich sposobów dodania obsługi takich systemów do nowych i starszych konstrukcji. Wyposażone w szybki interfejs MIPI i solidną bibliotekę darmowych projektów bloków IP i projektów referencyjnych, układy FPGA z serii CrossLink firmy Lattice zapewniają łatwe w użyciu rozwiązania, charakteryzujące się pobieraniem małej mocy i niewielkimi wymiarami; pozwalają one na stworzenie urządzeń do agregowania, dzielenia lub łączenia różnych rodzajów danych wizyjnych.

  Uczestnicy webinarium dowiedzą się:

  * Co powinni wiedzieć deweloperzy o obsłudze standardu interfejsu MIPI we wbudowanych aplikacjach wizyjnych.
  * Dlaczego układy FPGA o małej mocy i kompaktowej obudowie są atrakcyjną platformą sprzętową do wbudowanych systemów wizyjnych.
  * Jakie wyzwania stoją dziś przed rozwojem systemów wbudowanych i jak radzą sobie z nimi układy FPGA CrossLink.
  * W jaki sposób firma Lattice przyspiesza rozwój wbudowanych systemów wizyjnych, zapewniając łatwe w obsłudze oprogramowanie i narzędzia, wstępnie zaprojektowane bloki IP i kompletne projekty referencyjne wykorzystujące układy z rodziny CrossLink.

  Każdy, kto zarejestruje się na webinarium, zyska szansę na wygranie jednego z pięciu bezpłatnych zestawów programistycznych do wbudowanych sieci CrossLink. Zwycięzcy zostaną powiadomieni e-mailem 12 września.

  Źródło: https://event.on24.com/eventRegistration/EventLobbyServlet?target=reg20.jsp&partnerref=TOL&eventid=2053886&sessionid=1&key=3AA780E48C93146AEEAF1711C5EC8027®Tag=&sourcepage=register

  Fajne! Ranking DIY
  Byłeś na tym wydarzeniu? Jak się podobało? Odpowiedz w tym temacie, publikując relacje, zdjęcia, materiały. Napisz do nas, a otrzymasz punkty za relację.
  O autorze
  ghost666
  Tłumacz Redaktor
  Offline 
  Fizyk z wykształcenia. Po zrobieniu doktoratu i dwóch latach pracy na uczelni, przeszedł do sektora prywatnego, gdzie zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych i programowaniem. Od 2003 roku na forum Elektroda.pl, od 2008 roku członek zespołu redakcyjnego.
  ghost666 napisał 9303 postów o ocenie 6885, pomógł 157 razy. Mieszka w mieście Warszawa. Jest z nami od 2003 roku.
 • PCBway
 • #2
  tplewa
  Poziom 38  
  Tak z ciekawości bawił się ktoś CrossLink-ami ?

  Akurat mam na tapecie interfejs przejścia z LVDS na MIPI CSI-2 - na początku plan był zrobić to na MachOX3, ale akurat CrossLink ma wbudowane sprzętowe MIPI i jest to tam jakaś zaleta.