Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep ECSYSTEM
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony DSC-W810 - jak przerobić na jednoczesne ładowanie i wyjście video

11 Sie 2019 09:08 123 3
  • Poziom 10  
    Witam. Posiadam rzeczony aparat cyfrowy.
    To samo gniazdo jest uzywane do wyjścia audio-video oraz do ładowania.
    Chciałbym usunąć elementy wokół obrazu (wszystkich się nie da, ale większość - już robiłem i się da) oraz podłączyć aparat do magnetowidu jako kamera z balkonu. Byłby on oczywiście osłonięty.
    Ale kwestia jest taka, że aparat nie żyje wiecznie, i w końcu by się rozładował.
    Gniazdo Mini-USB służy i do wyprowadzenia video-audio, i do ładowania.
    Wobec tego śmiem twierdzić, że dwa styki gniazda odpowiadają za pobieranie "ewentualnego" napięcia do akumulatora, dwa pozostałe "dają" video i audio, a masą sygnałów video i audio jest obudowa wtyku (ten taki metalek w którym są pozostałe piny). Tylko potrzebuję informacji, jak to podłączyć i czy tak jest, żeby nic nie upalić.
    nie planuję kupować żadnej innej kamery
    Dzięki za pomoc :)

Dodano po 2 [minuty]:

P.S. Dlaczego do magnetowidu - juz tłumaczę. Jeśli coś 'ciekawego' zadzieje się w nocy, lub np. złodzieje w święta zechcą ukraść lampki sprzed domu, mógłbym dorobić czujnik ruchu który wciśnie przycisk record i zapiszczy, że coś się zadziało (ale to już moja inicjatywa). Lub po prostu wcisnę przycisk ja.
  • Sklep ECSYSTEM
  • Sklep ECSYSTEM
  • Poziom 31  
    Owszem nie taki ale jak by nie było magnetowid to już przeżytek i na policji łatwiej przeczytają pena niż kasetkę. A gotowy kabelek można kupić.
    https://abc-rc.pl/product-pol-6176-Wtyk-USB-B...-SJ6000-przewod-sygnal-Video-i-zasilanie.html
    I myślę ze kolorystyka w każdym jest podobna więc rozebrać jakiś i próbować. Zresztą zasilanie to dwa i łatwo zmierzyć które. A pozostałe dwa to audio i wideo.