Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kenwood kdc bt510u - Radio Kenwood KDC 510 jaka końcówka mocy

11 Sie 2019 21:13 255 8
  • Poziom 6  
    Witam wszystkich. Mam problem z radiem. Co chwilę wyskakuje napis Protect. Instalacja w samochodzie sprawdzona, bez zwarcia. Po rozebraniu radia niestety nie moge odczytać napisu jakie końcówki mocy tam siedzą. Moze ktoś wie jakie są tam końcówki orginalne i ewentualnie jaki zamiennik można zastosować zamiast oryginału?

Pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 6  
    U Nas w okolicy juz nie ma serwisów naprawczych. Mozliwe że jest jedna. Z drugiej strony jesli nie ma sie zamiaru pomóc to po co się odzywać? Forum jest chyba po to aby pytać i probować samemu coś naprawić. Jak bym nie czuł się na siłach to bym zapewne oddał radio do punktu naprawy.

• Poziom 43  
    mafialosoo napisał:
    Mozliwe że jest jedna.

Nie wiesz nawet czego szukać...
    mafialosoo napisał:
    Forum jest chyba po to aby pytać i probować samemu coś naprawić.

No ale do tego wymagane jest minimum wiedzy, umiejętności, odpowiednie narzędzia...
    mafialosoo napisał:
    Jak bym nie czuł się na siłach to bym zapewne oddał radio do punktu naprawy.

Podobno w Tarnowie brak takowych.
  • Poziom 6  
    To juz moja sprawa czy mam mininum wiedzy czy umiejętności, czy zepsuje radio czy nie. Zapytałem o koncówke a jesli nie chcesz odpowiadac to sie nie odzywasz a swoje madrości i marne chwytania ze słowka zostaw potomkom ponieważ takie marne odpowiedzi zaśmiecają tylko forum.
  • Moderator Radia Samochodowe
    3.1.9. Nie ironizuj i nie bądź złośliwy w stosunku do drugiej strony dyskusji. Uszanuj odmienne zdanie oraz inne opinie na forum. (i ten punkt regulaminu odnosi się do wszystkich stron zamieszczonej dyskusji)
  • Poziom 6  
    Dobrze Pan napisał! Ja tylko chciałem sie dowiedzieć o końcówkę mocy a nie czytać nie potrzebnych wiadomości uzytkownika ktory ma lub miał zły humor. Prosze o zamknięcie tematu lub usunięcie ponieważ nikomu on niestety nie pomoże.
  • Moderator Radia Samochodowe
    Może jeszcze ktoś konkretnie odpowie w temacie :D .
  • Poziom 6  
    Końcówka JCV8034 podobno pasuje TDA7560A